מנעולן
מנעולן
whatsapp
דף הבית > דלתות פנים בחולון

דלתות פנים בחולון


050-8771077

בס"ד

טרנדים מובילים בתחום דלתות פנים

דלתות הזזה גדולות הן גם טרנדיות מאוד בתחום של דלתות פנים בחולון ובמקומות שונים בארץ. דלתות הזזה גדולות היו פעם אופייניות רק לאזורים תעשייתיים או לאזורים חקלאיים זאת דלת שהייתה אופיינית בעיקר לאזורים בהם היו חוות או לולים. הדלת התעשייתית – החקלאות הזאת עברה שינוי והיום מעצבים דלתות הזזה גדולות בעיצובים חדשניים ומיוחדים. דלתות ההזזה הכפריות של פעם הפכו היום לדלתות מסוגננות וטרנדית מחומרים כמו מתכות שונות בצבעים שונים או אלומיניום. העיצובים החדשניים הם מגוונים ותורמים רבות ליופיים של בתים וחללים.


דלתות פנים בחולון במבצע


דלתות פנים מעוצבות איטלקיות

יש עוד סוגים של דלתות פנים מעוצבות טרנדיות. בארץ יש הכרה והערכה לדלתות פנים מעוצבות איטלקיות. באיטליה יש כמה חברות מובילות אשר מייצרות דלתות מיוחדות ואיכותיות אשר מייבאים לישראל. יש חברות שמאפשרות עיצוב בהתאמה אישית של דלתות פנים בחולון עבור לקוחות רבים שיש להם חלום או תמונה בראש של דלתות פנים מעוצבות.


דלתות כניסה לבית בחולון דלתות מעוצבות לבית


לא מצאת מה שרצית? ניצור עבורך את הדלת שרצית!

לא תמיד לקוחות מוצאים במלאי של חברות שונות את דלתות הפנים בחולון שהם חולמים עליהן ולכן ישנן חברות שמייצרות בצורה מיוחדת על פי הזמנה דלתות פנים מעוצבות עבור לקוחות אלה. כך הופכים חלום למציאות. אנשים מגיעים עם תמונות ממקורות שונים כמו מהרשת או מירחוני עיצוב של דלתות פנים מעוצבות והחברות השונות מעצבות עבורם את הדלתות בצורה מיוחדת ומדויקת לפי התמונה ולפי הדגשים שהם מבקשים או דורשים. ניתן גם ליצר דלת לפי הזמנה רק לפי רעיון או תיאור של הלקוח.

חברת דלתות אורן-חברה מובילה

חברת דלתות אורן היא חברה מובילה ובעלת מוניטין מעולה בתחום של עיצוב דלתות פנים. חברת דלתות אורן משווקת דלתות פנים איכותיות במרכז הארץ ובכול הארץ כולה. חברת דלתות אורן לארק מייצרת דלתות יוקרתיות אלא גם מייבאת דלתות מעוצבות מקווי עיצוב יוקרתיים של חברות איטלקיות אשר מפורסמות באיכות וברמה של דלתות הפנים שלהן ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-5598060


הצהרת נגישות לאתר