מנעולן
מנעולן
whatsapp
דף הבית > רב בריח

רב בריח


054-2487539

בס"ד


פריצה, התקנה, תיקון והחלפה של מנעולי רב בריח

מי שמחפש את מנגנון הנעילה הבטוח ביותר, היעיל ביותר והקשה ביותר לפריצה, יכול למצוא את כל התכונות האלה במנגנון הנעילה של רב בריח. המדובר על מנגנון נעילה השולח מספר בריחים אל משקופי הדלת על מנת ליצור מספר נקודות אחיזה ונעילה של הדלת במשקוף. בעוד שצילינדר רגיל יוצר את הנעילה על ידי בריח קטן אחד בגודל ס"מ ספורים הנכנס אל המגרעת במשקוף ליד ידית הדלת, הרי שמנגנון המפעיל מספר בריחים במקביל, יוצר מספר נקודות אחיזה מסביב לדלת כולה, ובכך הופך את פריצת הדלת על ידי ניתוקה ממקומה לבלתי אפשרית.

מנעול שקשה לפרוץ – גם לפורץ וגם למנעולן

יחד עם זאת, בסופו של דבר, כל הבריחים נשלטים דרך מנעול אחד בודד, ולכן חשוב לשלב עם מנגנון הבריחים של רב בריח, גם מנעול מתקדם ומתוחכם המסוגל להקשות מאוד על פריצת המנעול. אחרי שאמרנו את זה, יכול להיות שממש ברגע זה אתם מחפשים מישהו שדווקא כן יפרוץ עבורכם את הדלת מכיוון שנתקעתם מחוץ לבית כשהמנעול אינו מתפקד ולא ברור לכם מדוע. במצב כזה, אתם רוצים למצוא מנעולן מקצועי שיודע להתמודד עם מנגנון נעילה המבוסס על מספר בריחים, וזאת על מנת להבטיח שהפריצה תתבצע בצורה הנקייה, החלקה והמהירה ביותר, מבלי לגרום נזק מיותר לדלת כולה.
רב בריח יחיד במינו

מנעולנים מקצועיים לכל משימה

מנעולן מקצועי של הודיני מנעולים, לא רק שיוכל להבטיח לכם שבתום הביקור שלו, יחזור המצב לקדמותו ואתם תוכלו לחזור אל שגרת יומכם ולהניח את המקרה מאחוריכם, אלא גם יוכל להבטיח לכם שעבודת הפריצה או התיקון תתבצע בצורה היעילה ביותר והזולה ביותר מבלי לשבור שום דבר, ומבלי ליצור סיכון של החלפת הדלת כולה. במרבית המקרים, עם הידע המקצועי הנכון ועם הכלים המתאימים, ניתן לפרוץ כל מנעול וכל צילינדר דרך חור המנעול, ומנעולן מקצועי ידע לעשות את זה גם עם מנגנון רב בריח.

הודיני מנעולים – חברה עם ניסיון בכל סוגי משימות הפריצה והתיקון

הודיני מנעולים היא חברה וותיקה ומנוסה בעולם המנעולים, ומספקת שורה ארוכה של שירותי מנעולנות באזור המרכז וגוש דן. צוות המנעולנים המקצועיים של החברה יודע להתמודד עם כל סוג של משימה ועם כל סוג של מנעול או צילינדר, בין שמדובר במנעול דלת כניסה, בין שמדובר במנעול רכב, ובין שמדובר במנעול אנלוגי או דיגיטלי של כספת, מנעול של שער כבד, מנעול תלייה או כל סוג אחר של מנעול. כל שירותי החברה מפורטים באתר האינטרנט, בליווי מחירון אליו מתחייבת החברה בכל קריאת שירות.

הצהרת נגישות לאתר