מנעולן
מנעולן
whatsapp
דף הבית > צילינדר לדלת

צילינדר לדלת


054-2487539

בס"ד


כל התיקונים וכל השירותים עבור צילינדר לדלת

קשה לומר מה הוא הרכיב החשוב ביותר בכל דלת כניסה, אך בעידן שבו כל הדלתות עשויות פלדה, ומחוברות למשקוף פלדה, אין ספק שהחוליה ההופכת לחשובה והמרכזית ביותר הוא צילינדר לדלת. הדלת לכשעצמה היא בסך הכל לוח עץ או פלדה, שאפשר לעשות בו מגוון רחב של שימושים חוץ מדלת. הדבר שהופך לוח עץ או מתכת לדלת הוא הצילינדר המותקן בה. הצילינדר הוא למעשה המנגנון המאפשר את פתיחת הדלת, סגירת הדלת ונעילת הדלת באמצעות מפתח. אחרי שאמרנו את זה, ברור מדוע תקינות הצילינדר היא הדבר החשוב ביותר בשימוש תקין ויעיל בדלת הבית.

תקלה בצילינדר חשוב לפתור כמה שיותר מוקדם

כאשר מדובר על צילינדר לדלת, התקלה בדרך כלל אינה מגיעה כך פתאום כרעם ביום בהיר, אלא לאחר תקופה ארוכה שבה ניתן להרגיש שהצילינדר אינו מתפקד כראוי, עד שלבסוף המנגנון הפנימי פשוט קורס. צילינדר לדלת הוא מנגנון מכני המכיל חלקים נעים, ואי לכך עלול לסבול משחיקה לאורך זמן, מהצטברות של לכלוך ואבק, אדי שומן ופיח ועוד מגוון חומרים שמפריעים למנגנון לתפקד בצורה חלקה. בשלב ראשון מרגישים שהשימוש במפתח הופך להיות קשה יותר, ובכל סיבוב של המפתח ישנה תחושה שהוא עומד להישבר מהכוח המופעל עליו. בהמשך, מידת הקושי הולכת ועולה, עד שלבסוף המפתח נשבר בתוך המנעול, או שחלקיו הפנימיים של המנעול נשברים או מתעקמים.
צילינדר לדלת איכותי

הזעיקו את המקצוענים

במצב כזה, אתם רוצים למצוא את המקצוענים בעולם המנעולים, אנשי מקצוע המסוגלים להתמודד עם כל בעיה של צילינדר לדלת, ויכולים לפרוץ את המנעול, לתקן אותו, להחליף אותו ולעשות כל פעולה נדרשת על מנת לאפשר לכם להיכנס לבית ולחזור אל שגרת יומכם כמה שיותר מהר. אם נתקלתם במצב כזה, אל תנסו לעשות את הדברים בעצמכם, ואל תסתכנו בגרימת נזק רב יותר מאשר תועלת. מייד כשאתם מבינים שמדובר בתקלה במנעול, הזעיקו את המקצוענים ובתוך שעות ספורות תוכלו להניח את הכל מאחוריכם.

הודיני מנעולים – שירותי מנעולים מסביב לשעון

הודיני מנעולים היא חברת מנעולים המעסיקה צוות שלם של מקצוענים בתחום המנעולים, עם תעודות הסמכה ורישות ועם ידע נרחב בכל סוגי המנעולים ויישומי הנעילה לרבות דלתות כניסה, דלתות רכב, כספות, שערים, מנעולים תלויים וכדומה. החברה מספקת את שירותי בכל יישובי גוש דן והמרכז ומציעה את שירותיה בזמינות מלאה מסביב לשעון 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע

הצהרת נגישות לאתר