מנעולן
מנעולן
whatsapp
דף הבית > החלפת צילינדר

החלפת צילינדר


054-2487539

בס"ד


החלפת צילינדר מכל הסוגים

החלפת צילינדר הוא שירות שאתם עשויים להזדקק לו ממגוון סיבות, החל מצילינדר דלת הבית שבתוכו נשבר מפתח, או שפשוט אינו מתפקד כראוי, דרך אובדן צרור המפתחות שלכם, והצורך להתקין צילינדר חדש עם מפתח חדש לחלוטין, וכלה בהחלטה שלכם לשדרג את הצילינדר שיש ברשותכם, לצילינדר איכותי ומתוחכם יותר. במרבית המקרים, הצילינדר אותו תוכלו להתקין בדלת קיימת, יהיה מאותו הסוג בדיוק של הצילינדר אותו אתם רוצים להחליף מהסיבה הפשוטה שלכל סוג צילינדר יש את המידות שלו, וכל סוג צילינדר מבצע את פעולת הנעילה בצורה שונה. כך למשל, צילינדר רב בריח הוא צילינדר השולח זרועות מתכת אל כל משקופי הדלת, בעוד שצילינדר רגיל מבצע את הנעילה רק בנקודה אחת במשקוף הדלת.
החלפת צילינדר במהירות

עבודה של אנשי מקצוע מיומנים

מרבית המקרים שבהם נדרש השירות של החלפת צילינדר, הם מקרים של אובדן מפתחות או כוונה למנוע אפשרות כניסה מגורם מסויים שיש ברשותו מפתח לצילינדר הקיים. במקרים כאלה, תהליך ההחלפה מתבצע במהירות וביעילות, כשאין צורך לבצע אף התאמה בין הצילינדר החדש לדלת. יחד עם זאת, במידה ומדובר באובדן מפתחות, ייתכן שיהיה צורך לפרוץ תחילה את המנעול, על מנת לפתוח את הדלת ולאפשר גישה אל הצילינדר. בכל מקרה, חשוב שהתהליך יבוצע על ידי איש מקצוע המתמחה בתחום המנעולים, תיקון המנעולים, החלפת מנעולים והתקנתם. על אף שתהליך ההרכבה הוא פשוט ושיטתי, ישנם ניואנסים קטנים שיכולים להקשות לאחר מכן על השימוש בצילינדר, במידה וההרכבה לא בוצעה בצורה מדוייקת.

החלפה של כל סוגי הצילינדרים במהירות וביעילות

אנחנו בחברת הודיני מנעולים, יודעים שתהליך של החלפת צילינדר יכול להידרש סביב כל יישום לרבות דלת כניסה, שער, כלי רכב, או כספת, ולכן אנחנו מחזיקים אנשי מקצוע מיומנים המסוגלים להתמודד עם כל אתגר בעולם המנעולים. בנוסף לכך, אנו יודעים ששירות זה יכול להידרש בכל יום ובכל שעה, ולכן אנו מציעים שירות בזמן אמת מסביב לשעון, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

הודיני מנעולים – אמינות, יעילות ומקצוענות

הודיני מנעולים היא חברת מנעולנים גדולה ומובילה המספקת שירות לכל הערים והיישובים באזור גוש דן והמרכז, ואשר מציעה את שירותיה ללקוחות באזור המרכז מזה שנים רבות. החברה מציעה שירות מהיר, זול ויעיל, תוך הבטחה של עמידה במחיר המוצע ללקוח, ללא שום הפתעות לאחר ביצוע העבודה. כמו כן, מעניקה הודיני מנעולים, אחריות על כל עבודה שמבוצעת על ידי אנשי המקצוע העובדים בחברה

הצהרת נגישות לאתר