מנעולן
מנעולן
whatsapp
דף הבית > פריצת מנעולים במרכז

פריצת מנעולים במרכז


054-2487539

בס"ד

מלא את פרטייך ונחזור אליך.
 
שם :
טלפון:
דואר אלקטרוני:
הערות:

 


   


פריצת מנעולים במרכז

חברת הודיני מספקת שורה של שירותי מנעולן למגזר הפרטי ולמגזר העסקי באזור המרכז. החברה מתמחה בהתקנה, תיקון, הרכבה והחלפת דלתות, התקנת אביזרים לדלתות ומשקופים, עינית לדלת, ידיות בהלה, סטופר לדלת ועוד. כמו כן, עוסקת החברה בכל הקשור לתיקון מנעולים, החלפת מנעולים, פריצת מנעולים, והתקנתם בבית, במשרד, במפעל או ברכב. חברתנו מפעילה צוות מנעולנים מיומן ומקצועי העובר הכשרה מקיפה ויסודית סביב כל פעילויות התיקון וההתקנה של אביזרי נעילה ופתיחה, מנעולים ודלתות. אנו מציעים שירות מקצועי ואמין, הן בזמן שגרה והן בעיתות חירום, ומעניקים אחריות מלאה על העבודה שלנו.

עבורכם זהו חריץ המפתח, עבורנו זהו עולם ומלואו

פריצת מנעולים הוא שירות שיכול אדם להזדקק לו מכל מיני סיבות, אם כי בסופו של דבר מדובר במנעול שפשוט אינו מתפקד. בין שנשבר בו המפתח, בין שהמפתח התעקם ופגע במנעול, ובין שהמנעול פשוט מלא אבק, חלוד או פגוע בחלקים מסוימים במנגנון שלו, ופשוט אינו עושה את העבודה מצופה ממנו. אם אתם נמצאים באזור המרכז והמנעול שלכם לא נענה לבקשתכם לפתוח או לנעול אותו, תוכלו להזעיק אותנו ובתוך זמן קצר נגיע אליכם ונדאג לבצע החלפת מנעולים על פי הצורך. אנו נשלח אליכם מנעולן מקצועי ומיומן שיבחן את הסיטואציה ויחליט הם יש לפרוץ את הדלת, או שניתן לטפל במנעול דרך חריץ הפתיחה שלו. לרשותנו עומדים מגוון כלים, וטכניקות ייחודיות המאפשרות לנו לטפל במנעולים גם כשזה נראה אבוד לגמרי.

עבודה מקצועית באחריות מלאה

את כל העבודות שאנו מבצעים אנו מבצעים במקצועיות גבוהה, ומעניקים אחריות מלאה על כל עבודה. ייתכן ואתם תקועים מחוץ לרכב והמנעול אינו נפתח, ייתכן והגעתם ליום עבודה במשרד ודלת המשרד פשוט ממאנת להיפתח, וייתכן שעוד לא הספקת אפילו לצאת מהבית, מכיוון שאינכם מצליחים לנעול את הדלת. לפעמים הסיבות לכך הן פשוטות למדי, אך דרוש איש מקצוע כדי לאתר אותן, ולפעמים בעיות אלה דורשות החלפת מנעולים. בכל מקרה, כאשר אתם זקוקים לשירות של פריצת מנעולים תוכלו לקרוא לנו ואנו נבצע עבורכם את העבודה הנדרשת במחיר כדאי בכל אזור המרכז.הצהרת נגישות לאתר