מנעולן
מנעולן
whatsapp
דף הבית > החלפת מנעולים במרכז

החלפת מנעולים במרכז


054-2487539

בס"ד

מלא את פרטייך ונחזור אליך.
 
שם :
טלפון:
דואר אלקטרוני:
הערות:

 


   


.

החלפת מנעולים במרכז

חברת הודיני פעילה בתחום המנעולים והדלתות מזה שנים רבות, ומעניקה שירותי מנעולן מגוונים לכל דורש, הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי. החברה מספקת שירותי התקנה, תיקון, הרכבה והחלפת דלתות, החלפת צילינדר בת"א דלתות פלדה, דלתות עץ, דלתות חירום וכל מגוון הדלתות הקיים. כמו כן, שירותי מנעולן סביב פריצת מנעולים, החלפת מנעולים, התקנת ותיקון מנעולים בבית, במשרד, במפעל או ברכב. התקנת עינית לדלת, התקנת סטופר דלת, ידיות בהלה, תיקון או החלפת צילינדר, ועוד מגוון רחב של שירותים, ברמה מקצועית גבוהה ובאחריות מלאה.

להקדים תרופה למכה

אחד משואבי האנרגיה הגדולים ביותר שקיימים בלא מעט בתים הוא כל תהליך נעילת ופתיחת דלת הכניסה לבית. אחרי שנים של שימוש, המנגנון הפנימי הוא כבר לא אותו דבר, אבק חודר לכל פינה, לעיתים אפילו חלודה, וכל תהליך הפתיחה והנעילה של המנעול הופך להיות סכנה ממשית לשבירת המפתח בתוך המנעול. בדיוק בשלב הזה, צריך לעצור ולקבל החלטה על החלפת מנעול לפני שיגיע הרגע שבו אתם נתקעים מחוץ לבית עם מפתח שבור במנעול, ושום דבר מועיל שאתם יכולים לעשות כדי לחלץ עצמכם מהצרה. הקדימו תרופה למכה והזמינו שירות של החלפת מנעולים והחלפת צילינדר בת"א כדי לרענן שוב את מנגנון הנעילה של דלת ביתכם.

החלפת מנעולים באחריות מלאה

אנו בחברת הודיני נגיע אליכם לבית, למשרד או למפעל, נבחן את המנעול ונציע לכם דרך טיפול. כמובן שאין דבר שאי אפשר לתקן, אבל במרבית המקרים, עלות תיקונם של מנעולים הופכת להיות לא כדאית, והפתרון הטוב ביותר הוא החלפת מנעול למנעול חדש ורענן שישרת אתכם עוד שנים רבות קדימה. אנו מתמחים בכל התחום של החלפת מנעולים, מספקים רמת שירות גבוהה ואחריות מלאה על כל עבודות התיקון וההחלפה שלנו. החלפת מנעולים והחלפת צילינדר בת"א הוא תהליך פשוט למדי, אך צריך להתבצע בידיים מקצועיות על מנת להבטיח אורך חיים גבוה, ותפקוד חלק של המנעול לאורך זמן. אם אתם מתגוררים במרכז הארץ ואתם מרגישים שהמנעול שלכם נמצא בשלבי החיים האחרונים שלו, אנו נחליף לכם אותו בעלות הכדאית ביותר באזור המרכז

הצהרת נגישות לאתר