מנעולן
מנעולן
whatsapp
דף הבית > מתקין דלתות

מתקין דלתות


054-2487539

בס"ד

מלא את פרטייך ונחזור אליך.
 
שם :
טלפון:
דואר אלקטרוני:
הערות:

 


   


בס"ד

רכשתם דלת מזל טוב! צריכים מתקין לדלת? אצלנו תמצאו מתקינים מיומנים, זריזים וזולים.

בין אם יש לכם דלת או שטרם רכשתם, יש צורך בהתקנתה.

באופן עקרוני, ישנם שני  סוגי מתקיני דלתות: מתקיני דלתות פלדה (כניסה) או מתקיני דלתות עץ (דלתות פנים). אנחנו מתמחים אך ורק בהתקנת דלתות כניסה, היינו דלתות פלדה.

מתקין דלתות חיב להיות מקצועי ובעל נסיון, שכן מדובר בדלת כניסה והיא הפנים של הבית בעצם. ההתקנה של מתקין הדלתות חייבת להיות מדוייקת ואסתטית כל שניתן בתנאים הקיימים.
בין אם מדובר במשקוף "עיוור" אותו יש לקבע ולהעמיד ממש ישר לפי אומדן הפלס כיוון שלאחר יציקת הבטון אין לשנות את מיצובו, וכן בהתקנת משקוף הלבשה, אשר עוטף וחובק את משקוף העץ הקיים.

ישנו מתקין דלתות שיוכל גם למכור לכם את הדלת עצמה ובמחיר הסופי של הדלת כולל ההתקנה ישתלם יותר מאשר לרכוש את שניהם בנפרד. למרות שכדאי יותר לרכוש דלת באופן עצמאי ולהנות מחופש הבחירה בין אם היא נעשית במגוון ההיצע שבאינטרנט או בסניפי החברות בערים.

לפני ההתקשרות עם מתקין דלתות יש להכין את הפרטים הבאים:

במידה ומדובר בדלת אשר מותקנת ע"י משקוף "עיוור" (יציקה) יש למדוד את הפתח בין הקירות (רוחב וגובה) וכן את כיוון הפתיחה.(כיוון הפתיחה של הדלת נקבע תמיד לכיוון הדחיפה שלה. ז"א אם עומדים מול הדלת-לאן דוחפים אותה-פנימה לשמאל או לימין או החוצה, לשמאל או לימין.)

את הפרטים הנ"ל יש למסור למתקים הדלתות על מנת שיוכל לקבל תמונה כללית על אתר העבודה וכמובן לאמוד אם הדלת שבנמצא מתאימה לתנאים הקיימים.

במידה ויש צורך ניתן לשלוח תמונה לנייד או למייל, או לחילופין לקבוע פגישת יעוץ על מנת ליישר קו ולהבין מה המצב האידיאלי להתקנת הדלת.

במידה וישנן דלתות בגדלים לא סטנדרטיים או מסוגים שונים, התמחור יעשה לאחר שיחה /פגישת מתקין דלתות  עם הלקוח וקבלת כל הפרטים.

להזמנת מתקין דלתות ו-או דלת +התקנה נא חייגו

להזמנת מתקין דלתות צור קשר:

                             ישי 0508771077


הצהרת נגישות לאתר