מנעולן
מנעולן
whatsapp
דף הבית > MT5

MT5


054-2487539

בס"ד

לאלה המחפשים איכות, לאלה המחפשים אמינות לאלה המחפשים ביטחון!

MT5 של מולטילוק הוא התשובה האולטימטיבית. כיום בתקופה בה הפורצים "חוגגים" והגניבות גואות, יש צורך בצילינדר שיתן מענה ויהווה כקיר לכל פושע.

לכך MT5 נועד. עם חריץ "נחש" (סנייק) המורץ עליו ועם כרטיס לבקרת שכפול, עומד ה MT5 גאה בראש רשימת הצילינדרים האיכותיים עם דגל מולטילוק מתנוסס מעליו.

לאורך השנים היו נסיונות של חברות המייצרות מנעולים להערים על הפורצים/גנבים ולהמציא את ה"מנעול" הבלתי פריץ, כמו הMT5 של מולטילוק. כל מיני פטנטים למיניהם של מפתחות עגולים וצילינדרים במבנים שונים, אך היו אלה נסיונות חולפים להשגת מטרה אחת והיא ליצור את הצילינדר הבטוח והמוגן ביותר.

האחרון שיצא לאור, סוף סוף נתן את התשובה. הMT5 כאמור, מעניק ביטחון מפני פריצות שקטות ע"י סיכות ו-או מפתחות מאסטר למינהם, שכפול/העתקה של המפתח וקדיחה. כל מאפיינים אלו אשר מגדירים את צילינדר mt5 מעלים אותו לראש טבלת הצילינדרים הבטוחים והחכמים ביותר ה mt5.

חשוב לציין כי אין דלת שאי אפשר לפרוץ ופורץ/גנב נחוש יפתח כל דלת גם אם צילינדר mt5 מותקן בה. כמובן שרק ע"י פריצה אגרסיבית שבמהלכה תיהרס גם הדלת. אך אם יש צורך בהתקנת או החלפת צילינדר למתו ביטחון נפשי מירבי, צילינדר mt5 הוא המנצח ללא ספק.

להזמנת צילינדר mt5 של מולטילוק ב 399 ש"ח בלבד,  התקשר/י     054-2487539    

                                                              

MT5 לביטחון נפשי ופיסי.

ועכשיו  MT5 במבצע מדהים:  399 ש"ח בלבד!

התקנה בתוספת 99 ש"ח

להזמנת צילינדר MT5 חייגו: 054-2487539 "הודיני"הצהרת נגישות לאתר