מנעולן
מנעולן
whatsapp
דף הבית > מנעול ביומטרי

מנעול ביומטרי


054-2487539

בס"ד


מנעול טביעת אצבע

ברוכים הבאים לשנות האלפיים, ברוכים הבאים הביתה, נא לשלוף אצבעות המנעול הביומטרי יקבל את טביעתכם בברכה.

מנעול טביעת אצבע פותר את כל בעיות השכחה שלנו בכל הנוגע לדלתות לפחות.
מנעול טביעת אצבע הקרוי גם מנעול ביומטרי הינו יחידה מכני/אלקטרוני אשר מותקנת על גבי הדלת בעיקר דל תכניסה לבית/לעסק/למשרד ומאפשרת לנו לפתוח ולנעול את הדלת אך ורק באמצעות זיהוי טביעת האצבע.
מנעול טביעת אצבע , או בשמו הלועזי, מנעול ביומטרי, ניתן להתקנה כמעט על כל דלת ומהווה הגנה נוספת או  הגנה יחידה, מושלמת לבית ו-או לעסק.

החברות המובילות בתחומן ביצור ובשיווק מעול ביומטרי, כיום בישראל הן מולטילוק, אשר מייצרת מנעולי תביעת אצבע למגוון רחב של דלתות וחברת  ELOCK גם היא מנעולי טביעת אצבע למגוון יעודים וסוגים של דלתות.

מבנה המנעול הביומטרי:

מנעול טביעת אצבע פועל כיחידה עצמאית ללא צורך חיבור למקור חשמל, אלא מופעל הוא ע"י סוללות. ישנה אופציה לחיבור סוללת 9 וולט לגיבוי פתיחה במקרה שאפסו כוחות הסוללות הפנימיות.
(כל הזיכרונות נשמרים במנעול הביומטרי גם ללא סוללות)
ביחידת המנעול הביומטרי המותקנת על גבי הדלת ישנם שני מצבי נעילה: טריקה ונעילה ע"י בריחים.כמו כן, לשומרי שבת, ניתן להזמין מנעול טביעת אצבע עם יחידת פתיחה ע"י מפתח בנוסף לפתיחה הביומטרית. או פתיחה ע"י קודן –קוד מספרי לאלה שלא מזוהים ע"י המנעול בטביעת אצבע
למנעול טביעת אצבע זיכרון של 75 טביעות.

למי נועד מנעול טביעת אצבע?

בעצם לכולם. המנעול הביומטרי בעצם פוטר אותנו  מעולו של מפתח. נותן לנו שקט נפשי וביטחון בנעילה תוך אי חשש מהעתקה של מפתח שהונח לו על דלפק או שהיה בעגלת הסופרמרקט.
לשכחנים שביננו זהו הפתרון האולטימטיבי ולילדים נותן המנעול הביומטרי נוחות ולנו שוב, שקט נפשי.
מנעול טביעת אצבע הופך את האצבעות שלכם למפתחות שאי אפשר להעתיק או לגנוב.רק כשהמורשה נמצא פיסית מול הדלת, ניתן יהיה לפתוח אותה, המצאה גאונית, נוחה ויעילה מאוד.

קיימות עוד חברות וסוגים של מנעולים ביומטרים לסוגים ולמטרות שונות ומגוונות ולאו דוקא בתחום הדלתות, שכן מנעולי טביעת אצבע הופכים יותר ויותר נפוצים בעולם בזכות יעילותם.

ישכיל בעל המשרד/העסק שיתקין בדלת הראשית  לעסק או הכניסה למשרדו, מנעול טביעת אצבע, אותו מנהל/בעל עסק שתחתיו עשרות עובדים, או אותו בעל דירה, אב למשפחה שלו מספר ילדים שברצונו למנוע אובדן של מפתח על ידם, או אותו אדם אשר גם ככה צריך לסחוב את מפתח הרכב, המחסן, האופניים וכו'.

לסיכום:
מנעול ביומטרי/מנעול טביעת אצבע הינו יעיל, בטוח וחסכוני לטווח הארוך.
 
את המנעול הביומטרי או בשמו הישראלי, מנעול טביעת אצבע ניתן להשיג אצלנו במחיר מבצע מדהים:

2,290 ש"ח כולל מע"מ והתקנה

להזמנת מנעול ביומטרי לבית או לעסק חייגו 0508771077 "הודיני"הצהרת נגישות לאתר