מנעולן
מנעולן
whatsapp
דף הבית > ציפוי דלתות

ציפוי דלתות


054-2487539

בס"ד

ציפוי דלתות כניסה במבצע מדהים!         חייגו:   054-2487539
לקטלוג גוונים של ציפוי דלת מתוך המניפה-גלול למטה


דלתות הן הדבר הראשון שאנחנו או אורח שבא לביתנו פוגש. הציפוי של הדלת, משאיר רושם ראשוני חשוב מאוד, שכן אין משנה לרושם ראשוני. ציפוי דלת איכותי, בין אם זה פוסטר מעוצב או טפט לדלת, ישנה את הדלת וישפוך אור אחר בסלון הבית.

מהו בעצם ציפוי דלת ואיזה סוגי ציפוייםלדלתות קיימים היום?
ישנם מגוון ציפויי דלתות, הבולט והשכיח בינהם הינו ציפוי
PVC. אותו חומר/טפט פלסטי עם טקסטורה עדינה  שאנחנו רגילים לראות מזה שנים על גבי דלתות פלדלת. ציפוי זה הינו עמיד בפני שריטות, מים והגוונים הבהירים גם בפני שמש. עלות ציפוי דלת מסוג זה נע בין-349 ל-449 ₪ לכל צד. סוג שני של ציפוי דלת הוא פוסטר. בעצם מדובר על מדבקה מחומר הקרוי "וניל"(בסגול) שעליו ניתן להדפיס באופו דיגיטלי כל תמונה או עיצוב שחשקה נפשנו בו.

הפוסטר מהווה ציפוי לדלת שכיח ומשמש כאמצעי ופתרון זול ומהיר לדרות סטודנטים ואלה אשר שוכרים דירה ולא מעוניינים להשקיע יותר מדי, ומאידך לאלה המשפצים ו-או מעצבים את הדירה/הסלון, כאן הציפוי דלת המעוצב יכול להשלים, עם עיצוב טפט נכון, את המראה של הסלון.

ישנם עוד חומרים שבהן ניתן להשתמש כציפוי דלת, פרקט, פורניר, בדים בעצם כל חומר, אך לרוב בוחרים בעלי הדלתות בציפוי דלת הסטנדרטי והשכיח.

מהו ציפוי דלת

ציפוי דלת הינו כל חומר אשר מחפה את הגוף המתכתי של הדלת ומעניק לה מראה יחודי ואסתטי.
ישנם ציפויי דלתות העשויים מטפט פלסי שנקרא וינוריט, ישנם ציפויי דלתות מפורניר (סוג של עץ מעובד) ואפילו ישנם ציפויים מתכתיים שמעניקים מראה תעשייתי יותר לדלת.

ציפוי הדלת הנפוץ ביותר מבינהם והמבוקש בוא ציפוי דלת בטפט. ניתן לצפות איתו דלתות כגון:
פלדלת, חוסם, רב מגן, פלרז, עכביש וכו'...כל עוד המשטח חלק ולא מדובר בדלת מעוצבת עם ריקועים או תבליטים בפח, אזי שניתן לצפות את הדלת בטפט.

ציפוי הפלדלת נעשה בתהליך מסויים שדורש מקצועיות רבה. לפני שניגשים לציפוי דלת, יש לפרק את כל האביזרים מהדלת:העינית, הידיות, הצילינדר, הפלטות המתכתיות שעל הדלת, סגר הביטחון גומיות, ועוד...

כל אביזר שבולט או מקובע לדלת ומונע ממנה להיות משטח חלק לציפוי, יש להוציאו. התהליך הבא בציפוי פלדלת הינו  פירוק וניתוק הפלדלת מהמשקוף והנחתה על שולחן, חמור עבודה או מעמד יציב כל שהוא. לאחר מכן יש לקלף את הטפט מהפלדלת, הקילוף של הדלת מהטפט יעשה עי שפכטל גירוד וסכין יפני. (בזהירות כמובן!) לאחר הסרת הטפט מהפלדלת עלולים להישאר שרידי דבק מגע עקשנים שאותם ניתן להסיר על ידי טינר וסמרטוט.

נמשיך...
כעת כאשר יש משטח פלדלת חלק ונקי, ניתן למרוח את דבק המגע. המריחה תעשה על ידי מכשיר מריחה שצורתו כמעין מיכל עם ראש משונן שבו חריץ דק באורך 10 ס"מ בערך ושממנו נשפך הדבק.
הדבק לציפוי פלדלת ימרח פסים אחידים וצמודים. אותה פעולה תעשה גם על הטפט.

כעת יש להמתין ליבוש חלקי של דבק המגע בשני המשטחים. גם על הטפט וגם על הדלת. היעזרו בחבר, תיפסו את ציפוי הטפט בארבע פינותיו והניפו אותו כשהוא מתוח מעל הדלת. החבר ירים את צידו של הטפט, ואילו צד שני יניח את שתי הפינות של ציפוי הדלת תוך כדי שמירה על מתיחתו.
לאחר הידבקות ה5 ס"מ הראשונים של הציפוי על הפלדלת, יש "למרוח את שאר הטפט על הדלת בתנועה אחידה של שתי כפות הידיים כתנועת שחיית חזה. רק כשמגיעים לסוף הציפוי ניתן כמובן לעזוב את הטפט בקצוותיו השניות.

יש לחזור שוב עם פועלות הידיים להצמדה הדוקה של הטפט פלדלת לכל אורך הדלת. לאחר מכן יש לקפל את טפט לפלדלת לפי כיפוף הדלת ולהדק את הציפוי לדלת וצידיה. את השאריות של הטפט פלדלת יש לחתוך.

יש להחזיר את כל האבזור הנלווה שפירקנו לפני ציפוי הדלת בטפט  ולתלות את בחזרה את הדלת על ציריה.

כל תהליך ציפוי פלדלת עשוי להימשך כשעה וחצי כולל מריחת הציפוי והחזרתה של הפלדלת למקום
תוכלו לעשות פעולות אלו לבד, אך תמיד מומלץ להשאיר את העבודה למקצוענים ולהזמין ציפוי פלדלת בטפט לקבלת עבודה פדנטית ואיכותית. מה גם שציפוי פלדלת מסוג כזה, לא ניתן להשגה בחנויות השכיחות למוצרי בנין. טפט פלדלת מוכרים רק למתקינים או בעלי מקקצוע בנקודות מכירה הלוגיסטיות של המפעלים.

לאחר שקראתם על ציפוי לדלת, תוכלו להחליט לבד, יש לכם כח לתהליך הציפוי הזה על ידי טפט? או שמה תתקשרו ותפתרו את הבעיה בשקלים בודדים...?


               אז לציפוי דלת מכל סוג שהוא חייגו:  

            054-2487539

     


הקודם   1 2 3   הבא


הצהרת נגישות לאתר