מנעולן
מנעולן
דף הבית > מוצרים

צילינדר אקסירה

בס"ד
צילינדר

בס"ד


"צילינדר אקסירה" – צילינדר יוקרה למבינים בביטחון


אקסירה זהו צילינדר אשר מיוצר בצרפת. חברת טיררד "THIRARD" המייצרת את צילינדר אקסירה AXIRA , פתחה בפני העולם זן חדש של הגנה וביטחון. השוני המהותי בצילינדר אקסירה הוא במבנה המפתח ופנים הצילינדר עצמו. מפתחות האקסירה ניחנים במספר יתרונות חשובים:
קטנים במיוחד ולא מסרבלים את נשיאתם, עשויים ממתכת קשה העמידה בפני עיקומים, שבירה או בלאי כל שהוא, כרטיס לבקרת שכפול המונע העתקת המפתח אלא רק אצל המשכפלים המורשים בלבד וזאת רק לאחר הצגת הכרטיס עליו מוטבע הקוד של צילינדר האקסירה, הגנה מפני קדיחות, ועוד...צילינדר אקסירה הצרפתי הינו בהחלט צילינדר שמבחינת רמת איכות ובטיחות ממקם את עצמו בחוד החנית של צילינדרים אחדים המעניקים אבטחות עם חכמת נעילה ואיכות שכזאת.


את הבית שלכם, את היקר לכם, אין להפקיר. ביתו הוא מבצרו של האדם, צילינדר אקסירה ישב בתוך הדלת שלכם, ויהווה חומת מגן לכל אדם לא רצוי המנסה להתעסק איתו. רבות המחמאות על צילינדר אקסירה ועל החברה המייצרת אותו בצרפת, חברת טיררד THIRARD. חברה זאת מייצרת את צילינדר אקסירה זה שנים רבות ועד היום לא קם מתחרה בתחום אשר קרא תיגר על צילינדר אקסירה.


נכון להיום ממש כמו בשנים עברו הפשיעה גואה ומשתכללת, כך גם עולם המנעולים וביטחון הבית.
בשנות ה60 היו אלה מנעולי ירדני ומנעולי, מנעולי 333 או
YALE אשר כיכבו ושמרו על היקר לבעליהם. לאחר מכן הגיעו מנעולי רב בריח ותפסו את מקומם, הן בתחכום והן ביכולות, אך היום החברות המובילות בתחום הנעילה הינן-מולטילוק וטיררד, אקסירה הוא הצילינדר המוביל כאמור.


מחיר האקסירה נע בין המשווקים בין מחירים של 999-1299 ₪ כולל התקנה, צילינדר אקסירה נמכר רק לטובי המנעולנים, שכן רק בעלי מקצוע מנוסים יודעים להתאים את צילינדר אקסירה לכל סוג של דלת שונה. מה גם שהתקנת צילינדר אקסירה מעט שונה מזו של מתחריו. חשוב להבין את משמעות האבטחה שצילינדר אקסירה מעניק. אין מדובר בפרופיל צילינדר אירופאי שיוצר כדי להפעיל את מנעול הדלת ותו לא. כאשר יצרו את צילינדר אקסירה, חשבו על כח, על עוצמה, על עמידות, על חדות ודיוק ויותר מכל על ביטחון.


אחד היתרונות של חברת טיררד thirard, המייצרת את צילינדר אקסירה הוא גמישותה בחשיבה, בעצם ההבנה כי יש להיות קשובים לצרכי השוק ולייצר צילינדר אקסירה לסוגי המנעולים והדלתות השונים ברחבי העולם ולהתאים את צילינדר אקסירה לשימושים השונים של האביזרים בהם הוא מותקן. יכולותיו להתאים את עצמו הן מבחינת אורך והן מבחינת תאימות מפתחות גם בשטח וגם לאחר שנארז, צילינדר אקסירה, והגיע לבית הלקוח, מהוות יתרון מובהק ביחס למתחריו של צילינדר אקסירה.


לסיכום, במידה ורכשתם או דירה, עברתם לבית עסק חדש ורצונכם לחיות בידיעה והרגשה נינוחה תוך תובנה שרכשתם את צילינדר איכותי ועמיד ביותר מפני ונדליזם כל שהוא, הרי שצריכים אתם לבחור בצילינדר אקסירה, אקסירה הוא הצילינדר אשר תשלמו עליו פעם אחת ויעניק לכם שקט נפשי לכל החיים. צילינדר אקסירה הוא כמו חבר או למשל כלב, כשעוברים דירה, עוברים איתו, הוא זה שיהיה נאמן לאורך שנים וישמור לכם על הבית. למבינים בביטחון, לבעלי היכולת, צילינדר אקסירה הוא התשובה המושלמת.


רק אצלנו צילינדר אקסירה AXIRA  במחיר שמשאיר טעם טוב. רק 999 ₪ + מע"מ כולל  3 מפתחות ושנה אחריות


התקנה בתוספת 99 ש"ח + מע"מ


משלוח בלבד 49 + מע"מ


להזמנות חייגו 073-7576915


 
לחצו על התמונה להגדלה

חזרה לאינדקס התמונות