מנעולן
מנעולן
whatsapp
דף הבית > קיצור דלת ממד ב 400 ש''ח

קיצור דלת ממד ב 400 ש''ח


050-8771077

בס"ד
לקוחות יקרים, אנו שמחים לעמוד לרשותכם בכל עת, אצלנו באתר תמצאו מידע רב וייעוץ על מגוון דלתות פנים, דלתות כניסה, דלתות ממ"ד ועוד. בעקבות בקשת הלקוחות מאמר זה יעסוק בקיצור דלת ממד. אז מה זה אומר בעצם קיצור דלת ממד ומדוע זה נדרש? במידה ואתם הולכים לקראת שיפוץ וריצוף הבית או שאתם מעוניינים להוסיף פרקט על הריצוף הקיים לדוגמא, יש סיכוי שתיתקלו בבעיה כאשר תגיעו לחדר הממ"ד , גובה הדלת לא יתאים לכם ותצטרכו לקצר אותה על מנת שתוכל להסגר ולהיפתח ללא שום קושי על הריצוף החדש. קיצור דלת ממד לפי מידות בהתאמה אישית, קיצור דלת ממ"ד באופן מדויק ללקוח, קיצור דלת ממד ב 400 ש"ח תוכלו למצוא אצלנו!

כיצד מתבצעת עבודת קיצור דלת ממד?

ראשית יוצרים עמנו קשר (טרם העבודה ותהליך הריצוף שברצונכם לבצע) על מנת לקבל ייעוץ מקצועי, טיפים והמלצות. תמיד העדיפות שלנו תהיה להגיע לפני שהעבודה מתחילה על מנת שנוכל לחתוך את הדלת לפני הריצוף החדש ולא אחרי אך לא תהיה בעיה גם אם נגיע במהלך התהליך, אנשי המקצוע שלנו יודעים להתמודד עם הכל. בעת הגעתנו אנחנו נתבונן, ניקח מידות רצויות, נוריד את דלת הממד ממקומה ונקצרה באופן מדויק ומקצועי, אנחנו נסגור את תהליך החיתוך עם גימור איכותי ויפה שיגן בעיקר על דלת הממד מפני רטיבות, שטיפות מים ועוד. בסיום אנו נרכיב את דלת הממד חזרה, נבצע בדיקה מקיפה מבחינת בטיחות ואטימות ונדאג לסביבת עבודה נקייה וללא נזקים. קיצור דלת ממד ב 400 ש"ח עכשיו באתר שלנו - היכנסו והתרשמו.

מדוע להזמין דווקא אותנו?

אצלנו בחברה תוכלו למצוא את אנשי המקצוע המיומנים והבקיאים ביותר בארץ בכל מה שנוגע לקיצור דלת ממד, אצלנו העבודה נעשית בצורה נקיה ומקצועית , ללא חיתוך עם דיסק וללא פציעת הדלת, אין שאריות של ברזל משונן והעבודה איכותית ובגימור מושלם. אנו מגיעים לכל הארץ ומעניקים שירות מקצועי ואישי גם לאחר סיום העבודה - יש לכם אחריות מלאה! קיצור דלת ממד ב 400 ש"ח או בכל סכום עושים רק אצל מקצוענים בתחום! אל תתעסקו עם חובבנים כי לפעמים הזול יעלה לכם יקר - ובזה אתם לא מעוניינים. כל פעולה קטנה ולא תקינה גומרת לדלת הממד לנזק בלתי הפיך כך שתיכנסו לתסבוכת הרבה יותר גדולה - כי לא ניתן להחליף דלת ממד בחדשה.

אודותינו

חברת הודיני מנעולים קיימת למעלה משנים רבות ומעניקה ללקוחותיה את היחס והשירות הטוב ביותר ובמחירים נוחים לכל כיס. אצלנו באתר תוכלו להנות ממגוון מוצרים ושירותים כגון: צילינדרים, מנעולים, דלתות, פריצת דלתות, החלפות דלתות, קיצור דלת ממד ב 400 ש"ח, מנעולנים ועוד... אנו מעניקים שירות לכלל הלקוחות הפרטים, העסקיים והמוסדיים ומגיעים לכל הארץ. למידע נוסף ויצירת קשר חייגו כעת למספר: 050-8771077 ונשמח לעזור, שלכם הודיני - חוכמת המנעול.

הקליקו למידע נוסף אודות קיצור דלת ממדהצהרת נגישות לאתר