מנעולן
מנעולן
whatsapp
דף הבית > קיצור דלת ממד

קיצור דלת ממד


050-8771077

בס"ד
לקוחות יקרים שימו לב, אם אתם עוברים דירה והולכים לשפץ או לרצף אחת הבעיות שסביר להניח שתיתקלו בה כשתגיעו אליה היא דלת הממ"ד. מדוע? כי ברגע שאתם מרצפים מחדש גובה הרצפה משתנה וגובה הדלת כבר לא יתאים לכם ותצטרכו למצוא פתרון לקיצור הדלת ואת זה כמובן עושים בעזרת בעל מקצוע מומחה לנושא ובעל ניסיון בתחום. סקרנים לדעת כיצד העבודה מתבצעת?


קיצור דלת ממד באופן מקצועי בלבד

ראשית עליכם ליצור קשר עם חברה המתמחה בתחום קיצור דלת ממד, אין חשיבות אם עבודת הקיצור תעשה לפני או אחרי הריצוף או תוך כדי, אך כמובן שהעדיפות של כל בעל מקצוע שהדלת תהיה חתוכה לפני הנחת הריצוף החדש. בעת הגעתנו אנו נוציא ממקומה את דלת הממ"ד ונקצר אותה לפי הצורך ולפי המדדים שלקחנו, נבצע עבודת גימור מקצועית שתגן על דלתכם מפני רטיבות וגם תראה אסתטית ומעוצבת. לאחר סיום החיתוך והשלמת העבודה אנו נחזיר את הדלת לצירה, נבצע כוונון ונבדוק שהיא אטומה ונוחה לפתיחה וסגירה. בסיום העבודה של קיצור דלת ממד תקבלו סביבה נקייה וללא נזק לכל רהיט שבסביבתה, היו בטוחים שהגעתם למקום הנכון, לצוות מקצועי, ולהתקנה ברמה גבוהה.

מדוע להזמין בעל מקצוע מנוסה?

יש בעלי מקצוע שיחתכו לכם את הדלת עם דיסק ו"יפצעו" אותה, שימו לב - זוהי שיטה ישנה ואינה מקובלת עוד. חשוב שתבחרו בעל מקצוע מיומן, מנוסה ומעודכן בכל החידושים הכי חמים כך שהעבודה שתקבלו תהיה מקצועית, נקייה ואסתטית, אצלנו אין שאריות ברזל, אין שריפה של הטפט, אין חיתוך גס והכל נעשה בצורה מדויקת ללא גיצים, ללא ניצוצות וע"י שאיבת כל שבבי החיתוך בלי להשאיר סימן או לכלוך, אל תתפשרו על הבטיחות שלכם ושל בני משפחתכם ופנו רק למומחים בתחום. קיצור דלת ממד עושים רק עם המקצוענים של הודיני.

אודותינו

חברת הודיני קימת למעלה מ 10 שנים ובעלת ניסיון רב בתחום המנעולים, התקנת דלתות, קיצור דלת ממד, מנעולים ואביזרים ועוד. משפצים או מרצפים וזקוקים לאנשי מקצוע שיבצעו קיצור דלת ממד באופן מקצועי ובמחיר לכל כיס? הגעתם למקום הנכון! צרו קשר במספר 050-8771077 ונשמח לעזור. אלפי לקוחות מרוצים, צוות מקצועי, הגעה מהירה לבית הלקוח, זמינות מיידית ומחירים שווים לכל כיס.הצהרת נגישות לאתר