מנעולן
מנעולן
whatsapp
דף הבית > פורץ מנעולים בבת ים

פורץ מנעולים בבת ים


054-2487539

בס"ד

פורץ מנעולים בבת ים - האיש שיפרוץ את הכספת שלכם

בדרך כלל, כשאנחנו רואים או שומעים על פריצת כספות, אנחנו מדמיינים בראש, חבורה של גנבים עם כובע גרב על הראש, מקדחים חזקים ולא פעם גם אקדחים אשר בעזרתם הם מאיימים על כל מי שבסביבה, וכך הם יכולים לפרוץ את הכספת או לגנוב אותה בשביל להעביר אותה למקום אחר בו הם יכולים לפתוח אותה בצורה שקטה. האמת היא שפריצת כספות היא אחת ההתמחויות של כל פורץ מנעולים, בין אם מדובר בפורץ מנעולים בבת ים או במקום אחר. מדובר על אחת משלושת ההתמחויות הגדולות שלו, לצד פריצת דלתות לבית ולעסק ופריצת כלי רכב מסוגים שונים. הסיבה שפריצת כספות נחשבת להתמחות היא בגלל שמדובר ברהיט עם מערכת נעילה מיוחדת ואוטומטית, בין אם מדובר במערכת מתוחכמת, לרוב טכנולוגית, אשר דורשת גם כלים וגם ידע מעשי לצורך כך.


פורץ מנעולים בבת ים


כיצד פורצים כספת

על מנת שפורץ מנעולים בבת ים או בכל מקום יהיה מסוגל לפרוץ כספת, אז עליו להבין תחילה כיצד היא בנויה. לשם כך הוא יבחן אותה, יבחן את מערכת הנעילה שלה, את המשקל והגובה, היכן עומדים הצילינדרים שנועלים אותה ומאילו חומרים היא עשויה. נקודה נוספת, צריך לדעת באיזה עובי הדלת וכן איזה עומק יש לכספת, רק כך אפשר לדעת באילו מקדחים להשתמש וכיצד, אחרת זה עלול להגיע לכדי מצב בו ייגרם נזק למה שמתרחש בתוך הכספת עצמה, בין אם זה חומר שביר ובין אם לא.

מתי מזמינים פורץ כספות

אם אנחנו מחפשים פורץ מנעולים בבת ים או בכל עיר אחרת לצורך פריצת כספות, הרי סביר להניח שאנחנו זקוקים לו כשהכספת איננה נפתחת או לחילופין, כשיש צורך לתקן את מערכת הנעילה מאחר והיא לא ננעלת. כאן המקום לומר, פורץ מנעולים, לא רק מתעסק בפריצה של מנעולי כספות אלא גם בתיקון והחלפה של מנעולים ישנים.


פורץ מנעולים בבת ים


פנו אלינו וקבלו את כל הפרטים

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם, הודיני חכמת המנעול, מציעים לכם פורץ מנעולים בבת ים בטלפון 054-2487539.

הצהרת נגישות לאתר