מנעולן
מנעולן
whatsapp
דף הבית > פורץ מנעולים בשוהם

פורץ מנעולים בשוהם


054-2487539

בס"ד

פורץ מנעולים בשוהם – למה עדיף להשתמש בדלת פלדה?

אף על פי מה שנהוג לחשוב או לראות, לא בכל הבתים נהוג להתקין דלתות פלדה, יש בתים רבים אשר עדיין מעדיפים להתקין דלתות אחרות, למשל דלתות עץ. בין אם זה מסיבות של עיצוב ובין אם זה מסיבות אחרות. אנחנו נבקש במאמר זה, להסביר מדוע נכון להתקין דלתות פלדה מהעיניים של פורץ מנעולים, מי שמבין בתחום ויודע איזו דלת משתלם להתקין במבנה, בין אם זה בית פרטי, דירת מגורים או אפילו משרד. ניקח למשל פורץ מנעולים בשוהם, איש מקצוע שראה כבר כמה דברים בחייו ויודע לזהות ולהבין, מדוע משתלם יותר להתקין דלת אחת על פני דלת אחרת, דרך העיניים שלו נוכל להסביר מדוע נכון יותר להתקין דלת פלדה על פני דלתות אחרות.

מה הרעיון של דלת פלדה

דלת פלדה, כפי שאנחנו יכולים לראות במבנים רבים, זו דרך עבה, כבדה, אשר מגיעה היום בעיצובים שונים, אך חשוב מכל, ניתן להתקין בה מנעולים עם צילינדרים בגדלים ומסוגים שונים. מאחר והמטרה שלנו בסופו של דבר היא להקשות על כל מי שמנסה לפרוץ את הדלת ולהיכנס פנימה, הרי מן ההיגיון שאנחנו נרצה להשתמש בדלת החזקה ביותר שאנחנו יכולים להשתמש וזו דלת פלדה. פורץ מנעולים בשוהם או בכל מקום אחר, מסתכל על דלת פלדה, הוא יודע שהיכולת לפרוץ את המנעול שנמצא בתוך הדלת היא מאוד קטנה, ואם הוא צריך לפרוץ את המנעולים עם הכלים שעומדים לרשותו, הרי שזה יכול לקחת כמה שעות טובות, אחת כמה וכמה כשמדובר בפורץ רגיל. הסיבה היא, הוא לא יכול לשבור את הדלת, הוא חייב לשבור את המנעול וזו בעיה.

לא רק דלת כבדה

דלת פלדה היא לא רק כבדה אשר מקשה על כל מי שמנסה לפרוץ אותה להצליח בכך, אלא היא גם חסינה מאש ולכן אם פורצת שריפה הדלת אומנם נשרפת אך היא נשארת במקום ונשארת שלמה. מה שאומר שהיא יותר בטיחותית.


פורץ מנעולים בשוהם


פנו אלינו וקבלו עוד מידע

אם אתם רוצים לקבל עוד מידע, אצלנו בהודיני חכמת המנעול תהנו מפורץ מנעולים בשוהם ובכל מקום אחר שישמח לספק לכם את המידע שאתם מחפשים, בטלפון 054-2487539.

הצהרת נגישות לאתר