מנעולן
מנעולן
whatsapp
דף הבית > פורץ מנעולים בראש העין

פורץ מנעולים בראש העין


054-2487539

בס"ד

פורץ מנעולים בראש העין – לא רק דלתות לבית

הרבה פעמים כשאנחנו חושבים על עבודה של פורץ מנעולים בראש העין או במקומות אחרים, אנחנו יוצאים מתוך נקודת הנחה, הגיונית וסבירה כמובן, שהוא מתעסק אך ורק בפריצת מנעולים של דלתות לבית. הרי ברוב המקרים בהם אנחנו מזמינים פורץ מנעולים, זה בגלל שאנחנו נתקעים מחוץ לדלת (או בתוך המבנה) ועל כן אנחנו זקוקים לפרוץ את המנעול בשביל שנוכל להיכנס או לצאת. זה יכול לנבוע מסיבות שונות, בין אם זה בגלל שהמנעול נשבר, הצילינדרים נשחקו, המפתח נשבר בתוך המנעול ועוד. אך האמת היא שפריצת מנעולים בדלתות לבית זו רק דוגמא אחת לעבודתו של פורץ מנעולים בראש העין או בכל מקום אחר. כמובן שלצד פריצת מנעולים בדלתות לבית יש פריצת מנעולים לעסק או למבנים אחרים, אך לצד עבודות אלו, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של פריצת מנעולים מסוגים שונים. בחלק בא של המאמר נתייחס אליהם


פורץ מנעולים בראש העין


בכל מקום בו יש מנעול

באופן עקרוני, בכל מקום בו יש מנעול, אנחנו נוכל למצוא פורץ מנעולים. זה הגיוני. השאלה היא, היכן נמצא את המנעולים שעבורם נצטרך להזמין פורץ מנעולים בראש העין או בכלל. המקרה הקלאסי הוא של כלי רכב, בין אם מדובר ברכב פרטי, רכב מסחרי, משאית וכדומה. בכל מקרה בו לא מצליחים לפתוח את הדלחת מסיבות שונות, בין אם נמצאים מחוץ או בתוך הדלת, הרי שצריך להזמין פורץ מנעולים מקצועי שיעשה זאת בשבילנו.

לא רק כלי רכב

מלבד כלי רכב, אנחנו יכולים למצוא עוד שורה של מצבים, בהם יש צורך להזמין פורץ מנעולים בראש העין ובכלל. למשל, מצבים כמו פריצת כספות, ארונות, מגירות ועוד. מדובר על מקרים בהם יש מנעולים מסוגים שונים שנועלים את האמצעי הנ"ל ואז יש צורך לפרוץ את המנעול בצורה מקצועית.


פורץ מנעולים בראש העין


פנו אלינו וקבלו את כל המידע

אתם מוזמנים לפנות אלינו, הודיני חכמת המנעול ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע בנושא של פריצת מנעולים. צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 054-2487539, אנחנו כאן לרשותכם.

הצהרת נגישות לאתר