מנעולן
מנעולן
whatsapp
דף הבית > פלדלת

פלדלת


054-2487539

בס"ד

מלא את פרטייך ונחזור אליך.
 
שם :
טלפון:
דואר אלקטרוני:
הערות:

 


   

ה מ ח י ר י ם  א י נ ם  כ ו ל ל י ם  מ ע " מ !

מחירון

מחיר יום

עד 17:00

מחיר לילה  עד 22:00

פתיחת דלת טרוקה

99

179

פריצת דלת נעולה

149

229

פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל

179

299

פריצה לרכב (סטנדרטית)

149

249

צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק
(שנה אחריות)

279

329

צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)

199

239

צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה

129

169

מנעול כספת עליון + התקנה

379

479

דלת "רב בריח"  (5 שנים אחריות)

1790

1690

מנגנון "רב בריח" + התקנה

379

429

מנגנון "שריונית-חוסם"

599

799

עינית לדלת + התקנה

99

99

סגר ביטחון לדלת + התקנה

119

119

מעצור (סטופר) לדלת + התקנה

119

119

ציפוי טפט לפלדלת צד אחד 349 ש"ח

 

 


שאלה: מה משותף לשמות פלאפון, פלדלת ופריג'ידר?
תשובה: שלושתם שמות גנריים – שמות של חברות שהיו ראשונות בתחומן, ולכן הפך שמן לשם כללי למוצרים דומים. פריג'ידר היתה הספקית הראשונה בעולם של מקררים לשימוש ביתי; פלאפון היתה הראשונה לספק טלפונים סלולריים בישראל; פלדלת היתה החברה הראשונה שייצרה והפיצה דלתות פלדה ממוגנות בישראל. חברת פלדלת הוקמה בשנת 1973 והחלה לשווק תחת השם המסחרי פלדלת את הפיתוח הייחודי שלה – דלת כניסה ממוגנת מפלדה, שננעלת למשקופי פלדה בעזרת מנעול רב-בריחי (שזכה לשם המותג "רב-בריח"). שיטת המיגון הזאת הפכה להיות פופולרית מאוד, מאות אלפי דלתות פלדלת הותקנו, ושם החברה – פלדלת – הפך להיות ידוע ומוכר. חברות מתחרות לחברת פלדלת החלו להציע מוצרים דומים בשמות אחרים (שיריונית, עכביש, דיפנס ועוד), אך השם פלדלת נשאר השם הגנרי לדלתות פלדה כאלה.

דלתות פלדלת הפכו להיות סטנדרט בבנייה חדשה, וכמעט שאין למצוא בימינו דירה חדשה שאיננה כוללת פלדלת מתוצרת כלשהי. החלפה של דלתות עץ ישנות לדלתות ממוגנות מסוג פלדלת היתה פופולרית מאוד עם צאת המוצר לשוק, אך מטבע הדברים פחתה הפעילות הזאת במשך הזמן. למעלה ממליון דלתות ממוגנות מסוג פלדלת הותקנו בישראל, כלומר: למעלה ממחצית מבתי האב בארץ, בעיקר במיגזר העירוני, התקינו פלדלת בביתם. דלתות פלדלת ומנעולים רב-בריחיים הפכו גם לענף יצוא פעיל ותוסס, וחברת פלדלת עצמה יצרה קשרים עסקיים ושותפויות אסטרטגיות עם חברות מיגון גדולות מחו"ל. בתחילת הדרך, פלדלת היתה תמיד דלת אטומה במבחר צבעים מוגבל – צבע עץ מכמה סוגים או צבע בהיר כלשהו. המנגנון והצילינדר היו תמיד סטנדרטיים, ואפשרויות לשינויים או לתוספות כמעט שלא היו קיימות. בימינו, דלתות פלדלת מוצעות במבחר עיצובים וגדלים, כאשר מיגוון האפשרויות גדול מאוד (ועימו, כמובן, גם טווח המחירים). דלתות פלדלת מודרניות יכולות לכלול שילובי עץ וזכוכית, משקופים מסוגננים, מבחר צבעים וטקסטורות גדול, ומבחר שיטות נעילה מתקדמות ומשוכללות.

דייר שמבקש להתקין פלדלת בביתו (ופעמים רבות, בעיקר בבתים צמודי קרקע, יותר מאשר פלדלת אחת), פונה בדרך כלל לסוכן של חברה שמפרסמת ומשווקת דלתות פלדלת ומבקש הצעת מחיר. הצעות מחיר אלה בדרך כלל אינן גמישות, והחברה משווקת כמעט תמיד פלדלת מתוצרת חברה מסויימת בלבד. אפשרות נוחה יותר היא לפנות למנעולן השכונתי, שבדרך כלל מכיר היטב את כל סוגי הדלתות הממוגנות ואת כל סוגי המנעולים. מנעולן כזה יוכל להמליץ על פלדלת מתוצרת מסויימת לאור נסיונו העשיר, הן בהתקנה והן בפריצה של דלתות כאלה, ומן הסתם יוכל להיות גם גמיש יותר בנושא המחיר. על כן, לפני הזמנת פלדלת כדאי מאוד להתייעץ עם מנעולן מהימן שכבר מוכר לכם או שקיבלתם עליו המלצה מלקוחות מרוצים.

ב"הודיני – חכמת המנעול" מכירים היטב את כל סוגי הדלתות הממוגנות, אם מתוצרת פלדלת ואם מתוצרת חברות אחרות. המנעולנים של הודיני יודעים בדיוק איזו פלדלת טובה יותר ואיזו פלדלת טובה פחות, איזו פלדלת קל להתקין ואיזו פלדלת קל לפרוץ, איזו פלדלת זוכה לשירות ולאחריות ברמה גבוהה ואיזו לא, ואיזו פלדלת נותנת את התמורה הטובה ביותר ביחס למחיר. בהודיני ניתן לקבל במאור פנים וברצון את הייעוץ המקצועי האמין ביותר, המהימן ביותר וההגון ביותר באשר להתקנת פלדלת (או בכל נושא אחר), והמנעולנים המומחים של הודיני ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עת ולכל בקשה ומשאלה. לפני ההחלטה על רכישת פלדלת והתקנתה, כדאי מאוד לשמוע מה יש למומחים של "הודיני – חכמת המנעול" להגיד!

להזמנת פלדלת צור קשר:

                               054-2487539


מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר הודיני מנעולים פלדלת מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.


הצהרת נגישות לאתר