מנעולן
מנעולן
whatsapp
דף הבית > פורץ מנעולים

פורץ מנעולים


054-2487539

בס"ד

מלא את פרטייך ונחזור אליך.
 
שם :
טלפון:
דואר אלקטרוני:
הערות:

 


   

ה מ ח י ר י ם  א י נ ם  כ ו ל ל י ם  מ ע " מ !

מחירון

מחיר יום

עד 17:00

מחיר לילה  עד 22:00

פתיחת דלת טרוקה

99

179

פריצת דלת נעולה

149

229

פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל

179

299

פריצה לרכב (סטנדרטית)

149

249

צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק
(שנה אחריות)

279

329

צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)

199

239

צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה

129

169

מנעול כספת עליון + התקנה

379

479

דלת "רב בריח"  (5 שנים אחריות)

1790

1690

מנגנון "רב בריח" + התקנה

379

429

מנגנון "שריונית-חוסם"

599

799

עינית לדלת + התקנה

99

99

סגר ביטחון לדלת + התקנה

119

119

מעצור (סטופר) לדלת + התקנה

119

119

ציפוי טפט לפלדלת צד אחד 349 ש"ח

 

 


מקצוע מעניין ומרתק, מקצוע השונה מאוד מן המקובל, הוא מקצועו של פורץ מנעולים ודלתות. כמובן, אין אנו מתכוונים בכך לעבריין אשר פורץ מנעולים באורח פלילי, אלא לאיש מקצוע – מנעולן מומחה – שנקרא לעזרה על-מנת לחלץ אנשים במצבי מצוקה. מנעולן כזה פורץ מנעולים ודלתות ברשות ולפי דרישה, בניגוד גמור לעבריין הפלילי אשר פורץ מנעולים למטרות גניבה ושוד. מנעולן מקצועי ומוסמך פורץ מנעולים (או דלתות, או כלי רכב) מתוקפן של שתי הרשאות: הראשונה היא הרשאה משטרתית כללית לעסוק בכך כמקצוע, והשנייה היא ההרשאה הספציפית של בעל הנכס או הרכב הנעול לפרוץ אליו. לגבי הראשונה, מנעולן שמבקש להיות פורץ מנעולים מורשה חייב להוציא אישור לכך מן המשטרה וגם להציגו בכל עת, אחרת אינו רשאי לעסוק בכך כלל ועיקר. ולגבי השנייה, אומנם הרשאתו של בעל הנכס או הרכב משתמעת מעצם העובדה שהזמין פורץ מנעולים לפרוץ לביתו או לרכבו, אך היא מותנית בפעולת זיהוי – פורץ מנעולים מוסמך ואחראי חייב לזהות את בעל הנכס ולוודא כי הוא אכן הבעלים של הנכס או הרכב לפני שיתחיל במלאכת הפריצה. הסיבה לכך מובנת מאליה – שום פורץ מנעולים מקצועי שזו פרנסתו איננו רוצה לשמש כלי עזר בידיו של פורץ מנעולים פלילי.

מהן הנסיבות בהן מזמינים פורץ מנעולים מקצועי? שני המקרים היותר נפוצים הם נעילה של מפתחות הרכב בתוך הרכב, או אנשים שאין להם אפשרות להיכנס לדירתם: יצאו לרגע מן הבית והדלת נטרקה אחריהם, חזרו אל הבית וגילו כי איבדו את המפתח שלהם, וכיוצא באלו מקרים. לעתים יש הכרח להזמין פורץ מנעולים לאחר נסיון פריצה (פלילי) שהזיק למנעול עד כדי כך שאי אפשר לפתחו עוד; ולעתים (נדירות יחסית) חייבים להזמין פורץ מנעולים כדי לפתוח מנעול שהתקלקל ואין אפשרות לפתוח אותו בעזרת מפתח. במקרי חירום, מכבי האש או המשטרה מזמינים פורץ מנעולים כדי להיכנס לדירה נעולה אם קיים חשש רציני לחיי הנמצאים בה. פורץ מנעולים בעל נסיון יכול לספר סיפורים מסמרי שיער ממש על אירועים כאלה ודומיהם.

בדרך כלל, פורץ מנעולים מקצועי פותח כל מנעול וכל נעילה במהירות מפליאה, שבצידה גם תמיהה – האם באמת יעילותם של כל מנגנוני הנעילה שלנו נמוכה כל כך? האם הם בכלל מסוגלים לסכל את מזימתו של פורץ מנעולים פלילי? ובכן, רוב מנגנוני ההגנה הללו אומנם אינם מסוגלים למנוע לחלוטין כל פריצה, אך הם בהחלט מקשים על הפורצים, מרתיעים אותם וגורמים להם לחפש "טרף" קל יותר במקומות אחרים. פורץ מנעולים פלילי ניגש למלאכתו בחשיכה ובהסתר, חושש מהתגלות, נמנע מלהקים רעש, וזמנו מוגבל וקצר. פורץ מנעולים כזה יעדיף תמיד "לתקוף" דלת לא ממוגנת או מנעול פשוט, ולכן כל השקעה במנגנוני הגנה נוספים ומשוכללים היא תמיד מוצדקת.

כל מי שמחפש פורץ מנעולים שיחלץ אותו מצרה, או פורץ מנעולים שיבצע "ביקור בית" לשם הערכה מקצועית של מנגנוני הנעילה שלו, ימצא את מבוקשו ב"הודיני – חוכמת המנעול". בהודיני עובדים אך ורק מנעולנים מומחים ומורשים בעלי ניסיון רב. נתקעת מחוץ לבית או מחוץ לרכב מבלי יכולת להיכנס? פורץ מנעולים מקצועי של הודיני כבר בדרך אליך. מעוניין לבדוק עד כמה מערכות ההגנה שלך יעילות? פורץ מנעולים מוסמך של הודיני יעשה זאת ברצון. ומעבר למקצוענות הטכנית, "הודיני – חוכמת המנעול" מתגאה בשירות האמין והאחראי, ההוגן והאדיב. הזמנת פורץ מנעולים של הודיני וקיבלת הצעת מחיר – זה בדיוק המחיר אותו תתבקש לשלם, ללא "הפתעות" וללא "אי הבנות". פורץ מנעולים מקצועי ומורשה של הודיני יגיע במהירות, יבצע עבודה מקצועית בצורה הטובה ביותר והאמינה ביותר, ועוד יגיד לך תודה. זקוק לשירותיו של פורץ מנעולים מקצועי? "הודיני – חכמת המנעול" היא הכתובת שלך.מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר הודיני מנעולים פורץ מנעולים מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.


הצהרת נגישות לאתר