מנעולן
מנעולן
whatsapp
דף הבית > פורץ

פורץ


054-2487539

בס"ד

מלא את פרטייך ונחזור אליך.
 
שם :
טלפון:
דואר אלקטרוני:
הערות:

 


   

ה מ ח י ר י ם  א י נ ם  כ ו ל ל י ם  מ ע " מ !

מחירון

מחיר יום

עד 17:00

מחיר לילה  עד 22:00

פתיחת דלת טרוקה

99

179

פריצת דלת נעולה

149

229

פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל

179

299

פריצה לרכב (סטנדרטית)

149

249

צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק
(שנה אחריות)

279

329

צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)

199

239

צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה

129

169

מנעול כספת עליון + התקנה

379

479

דלת "רב בריח"  (5 שנים אחריות)

1790

1690

מנגנון "רב בריח" + התקנה

379

429

מנגנון "שריונית-חוסם"

599

799

עינית לדלת + התקנה

99

99

סגר ביטחון לדלת + התקנה

119

119

מעצור (סטופר) לדלת + התקנה

119

119

ציפוי טפט לפלדלת צד אחד 349 ש"ח

 

 


כאשר אנו שומעים את המילה פורץ עולה מייד בתודעתנו דמותו של נבל לבוש שחורים שחודר לביתנו באישון לילה במטרה לגנוב את רכושנו. למרבה הצער, זה אכן מקרה נפוץ – נפוץ מדי – ורישומי המשטרה יכולים לספק סטטיסטיקה מטרידה שמראה כל כמה דקות נכנס פורץ לדירה כלשהי וגונב ממנה כסף ורכוש. איש איננו רוצה לפגוש פורץ בביתו, או לחזור לדירתו ולהיווכח כי פורץ ביקר בה בהיעדרו, ולכן מושקעים סכומים גדולים בהגנה מפני פריצות – מנעולים, סורגים, כספות, מערכות אזעקה ועוד. מערכות הגנה מיועדות בראש ובראשונה להקשות על מלאכתו של פורץ שעלול להגיע לביתנו, וככל שיהיו רבות יותר ומשוכללות יותר כן יתקשה אותו פורץ לבצע את זממו. והנה מסתבר, כי מערכות ההגנה הללו עלולות לעתים להקשות דווקא עלינו: דלת שנטרקה והותירה אותנו מחוץ לדירה, מפתח שנשבר בתוך המנעול, מנעול או כספת ש"מסרבים" להיפתח, מפתח שנשכח בבית או בתוך הרכב, ועוד מקרים שמותירים אותנו חסרי אונים ואובדי עצות. במקרים כאלה, אין מנוס מלהזדקק לשירותיו של פורץ מנעולים, והפעם – לשם שינוי – פורץ "חיובי", שיבוא ויפרוץ עבורנו וברשותנו את המנעול הסרבן ויאפשר לנו לחזור לשיגרת היום-יום.

כל מי שהזמין אי-פעם פורץ מנעולים מקצועי נדהם בוודאי מן הקלות והמהירות שבהן התגבר אותו פורץ על מנעול משוכלל או פתח כספת ממוגנת. האם אמצעי ההגנה שאנו רוכשים במיטב כספנו בלתי יעילים עד כדי כך? התשובה איננה כה פשוטה. יש לזכור, כי פורץ מנעולים מקצועי למד את הנושא, מכיר היטב את כל סוגי המנעולים והנעילות, ורכש ניסיון רב. פורץ מנעולים מורשה משתמש בציוד משוכלל שמיוצר במיוחד למטרה זו, עובד באור מלא, איננו נרתע מלהקים רעש, איננו נמצא בלחץ של זמן, ובעיקר – אותו פורץ עובד ללא חשש פן יתגלה וייתפס. אלו הם תנאי עבודה שונים לגמרי מ"תנאי" העבודה של פורץ פלילי. מכל מקום, אם הצליח אותו פורץ מנעולים שהזמנו לסיים את מלאכתו בזמן קצר מאוד, ייתכן כי שיטות ההגנה שלנו אינן משוכללות מספיק; במקרה כזה, כדאי מאוד להתייעץ באותו מעמד עם פורץ המנעולים לגבי שיפור ההגנה שלנו.

פורץ מנעולים מקצועי, רציני ואחראי מחוייב לבצע את מלאכתו תחת שתי מגבלות: הראשונה – פורץ מנעולים חייב לעבוד באישור המשטרה ובידיעתה, אם כעצמאי ואם כשכיר בחברה. אין פירוש הדבר כי כל פורץ חייב לקבל אישור לכל פריצה, אלא שעצם עיסוקו במקצוע מחייב אישור ורישום. המגבלה השנייה – בטרם יבצע אותו פורץ את מלאכתו, הוא חייב לזהות את בעל הנכס או הרכב לפי תעודה מזהה. פורץ מנעולים שאיננו עובד בהתאם לשתי הנחיות אלה עובר על החוק. הזמנת פורץ – איך תדע שהוא אכן מקצועי, אחראי והגון? ישנם כמה מבחנים פשוטים לעניין זה: פורץ מקצועי יציג בפניך אישור משטרתי מבלי שאפילו תבקש זאת; פורץ אחראי יבקש ממך להזדהות בפניו; פורץ שעובד בהגינות יגבה ממך בדיוק את הסכום שהתחייב עליו, ולא יוסיף עליו כל מיני תוספות; פורץ אמין ואחראי ישתדל מאוד להמנע מנזק, ואם אי אפשר להמנע מכך – יסביר לך מדוע; פורץ מקצועי, לאחר שסיים את עבודתו וחילץ אותך מצרה, יסביר לך כיצד להימנע ממקרה דומה בעתיד; ואם אותו פורץ יבחין כי מערכות ההגנה והנעילה שלך אינן מספיקות, ימליץ לך כיצד לשפר אותן – מבלי לנסות ו"למכור" לך מנגנונים יקרים ומיותרים.

ב"הודיני – חכמת המנעול", כל האמור לעיל הוא מובן מאליו. הזמנה של פורץ מנעולים אצל הודיני משמעותה – הפקדת הרכוש היקר לך בידיים האמינות, האחראיות והמקצועיות של פורץ מנעולים (אנחנו מעדיפים לכנות אותו "מנעולן") מומחה, הוגן ואמין. כי בהודיני, האמינות, האחריות וההגינות הן מעל לכל.מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר הודיני מנעולים פורץ מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.


הצהרת נגישות לאתר