מנעולן
מנעולן
whatsapp
דף הבית > מנעולן ברמת גן

מנעולן ברמת גן


054-2487539

בס"ד

מלא את פרטייך ונחזור אליך.
 
שם :
טלפון:
דואר אלקטרוני:
הערות:

 


   

ה מ ח י ר י ם  א י נ ם  כ ו ל ל י ם  מ ע " מ !

מחירון

מחיר יום

עד 17:00

מחיר לילה  עד 22:00

פתיחת דלת טרוקה

99

179

פריצת דלת נעולה

149

229

פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל

179

299

פריצה לרכב (סטנדרטית)

149

249

צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק
(שנה אחריות)

279

329

צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)

199

239

צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה

129

169

מנעול כספת עליון + התקנה

379

479

דלת "רב בריח"  (5 שנים אחריות)

1790

1690

מנגנון "רב בריח" + התקנה

379

429

מנגנון "שריונית-חוסם"

599

799

עינית לדלת + התקנה

99

99

סגר ביטחון לדלת + התקנה

119

119

מעצור (סטופר) לדלת + התקנה

119

119

ציפוי טפט לפלדלת צד אחד 349 ש"ח

 

 


חיפוש מנעולן או החלפת צילינדרברמת גן יכול להתחיל במאגרי האינפורמציה שזמינים לכל אחד: מדריך מסווג כמו דפי זהב, שם יופיע מנעולן ברמת גן תחת "מנעולים ומפתחות"; אתרי אינטרנט שבהם רשומים בעלי מקצוע ואף מדורגים לפי שביעות רצון, כמו "טוב תודה", הומלס, "נו פרובלם" ועוד – שם נמצא מן הסתם מנעולן ברמת גן תחת "דלתות ומנעולים" או תחת "מנעולן"; פרסומות רגילות בעיתונים, במקומונים ובתיבות הדואר; ובוודאי ניתן למצוא מנעולן ברמת גן בחנויות שעיסוקן הוא מוצרי נעילה ומערכות הגנה.

אולם, בעוד החיפוש אחרי מנעולן או החלפת צילינדר ברמת גן ומציאתו אינם מסובכים, נותרת השאלה בדבר איכותו ואמינותו של אותו מנעולן. אין צורך לדאוג לפרנסתו של מנעולן ברמת גן – ידיו מן הסתם מלאות עבודה, לאור המספר הגדול של פריצות וגניבות המתרחשות בעיר. כל מנעולן ברמת גן מוכר ומתקין דלתות ממוגנות ומנעולים משוכללים כל יום, וכל מנעולן ברמת גן רגיל לקבל כל יום קריאות לתקן נזקים כתוצאה מפריצה או לייעוץ ללקוחות כיצד לשפר את המיגון שלהם. אך האם באמת כל מנעולן ברמת גן הוא מומחה אמין והגון? האם כל מנעולן ברמת גן יבצע עבודתו נאמנה, בזריזות ובאחריות?

בנוסף לכך, פעמים רבות מזמינים מנעולן ברמת גן או החלפת צילינדר ברמת גן (וכמובן גם בערים אחרות) כדי לחלץ אנשים ממצוקה – לפתוח דלתות שנטרקו אחרי בעליהן, לפתוח דלתות רכב שבעליו נעל את המפתחות בתוכו, לפתוח דלתות נעולות שבעליהן איבדו את המפתח היחיד להן, וכיוצא באלה מקרים. האם אנו בטוחים כי כל מנעולן ברמת גן יידע לבצע פעולות כאלה בעדינות ובמיומנות שלא יפגעו במנעול או בדלת? האם אנו בוטחים בכל מנעולן ברמת גן כי בידו הרשאה משטרתית לספק שירות כזה? האם יודע בכלל אותו מנעולן ברמת גן כי מחובתו לקבל הרשאה כזאת? התשובה למחפשים מנעולן ברמת גן היא הודיני – שם השרות מסור, מקצועי ואמין, והמחירים הוגנים וקבועים. מנעולן ברמת גן – רק בהודיני!מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר הודיני מנעולים מנעולן ברמת גן מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.


הצהרת נגישות לאתר