מנעולן
מנעולן
whatsapp
דף הבית > מנעולן בר"ג

מנעולן בר"ג


054-2487539

בס"ד

מלא את פרטייך ונחזור אליך.
 
שם :
טלפון:
דואר אלקטרוני:
הערות:

 


   

ה מ ח י ר י ם  א י נ ם  כ ו ל ל י ם  מ ע " מ !

מחירון

מחיר יום

עד 17:00

מחיר לילה  עד 22:00

פתיחת דלת טרוקה

99

179

פריצת דלת נעולה

149

229

פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל

179

299

פריצה לרכב (סטנדרטית)

149

249

צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק
(שנה אחריות)

279

329

צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)

199

239

צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה

129

169

מנעול כספת עליון + התקנה

379

479

דלת "רב בריח"  (5 שנים אחריות)

1790

1690

מנגנון "רב בריח" + התקנה

379

429

מנגנון "שריונית-חוסם"

599

799

עינית לדלת + התקנה

99

99

סגר ביטחון לדלת + התקנה

119

119

מעצור (סטופר) לדלת + התקנה

119

119

ציפוי טפט לפלדלת צד אחד 349 ש"ח

 

 


מנעולן בר"ג – חרוז נחמד... בדרך כלל, תושבי ר"ג (ושאר הערים) זקוקים לשירותים "רגילים" של מנעולן: רכישת מנעולים, שכפול מפתחות, התקנת דלתות ממוגנות, התקנת כספת וכדומה; אך מסתבר כי מנעולן בר"ג יכול גם לבצע משימות הפוכות – משימות של פריצה דווקא. כל מנעולן בר"ג יכול לספר על מקרים בהם הוא נקרא לחלץ אנשים ממצבים מביכים ומתסכלים: דיירים שננעלו מחוץ לדירתם ללא מפתח, נהגים שנעלו את רכבם כאשר המפתחות נשארו בתוכו, כספות שבעליהן שכחו את הקוד הסודי שלהן, או סתם מנעולים שהתקלקלו. תושב ר"ג שנתקל בבעייה מסוג כזה יזמין בדרך כלל מנעולן בר"ג שיחוש לעזרתו ויציל את המצב.

הדרך למצוא מנעולן בר"ג דווקא איננה מסובכת – ניתן לחפש מנעולן בר"ג במדריכים המסווגים, באתרי האינטרנט שמסווגים ומדרגים בעלי מקצוע, בפרסומים שונים, בחנות השכונתית של מנעולן בר"ג או בבני ברק הסמוכה, וכן הלאה. כמובן, הדרך הטובה ביותר היא דרך המלצה של חבר או קרוב שכבר נעזר בשירותיו של אותו מנעולן בר"ג או בסביבה. הדייר או הנהג שהזמין מנעולן בר"ג או בבני ברק לצורך פריצת מנעול נמצא מן הסתם בלחץ; לכן, מנעולן בר"ג או בסביבה שמוזעק לביצוע פריצה (חוקית, כמובן) ישתדל להגיע בזריזות, להרגיע את הלקוח, לוודא את זהותו בטרם הפריצה (חובה על פי תנאי ההרשאה של המשטרה!), וכמובן לבצע את מלאכתו במיומנות, במהירות וללא גרימת נזק (במידת האפשר). מנעולן בר"ג אינו שונה מבחינה זו מכל מנעולן אחר בארץ.

חברת "הודיני – חכמת המנעול" מעמידה לרשות הלקוחות בר"ג ובסביבה מנעולן בר"ג שמסוגל לפתוח ביעילות ובזריזות כל מנעול. לחברת הודיני מנעולן בר"ג ומנעולן בכל עיר אחרת באיזור המרכז, כאשר הם מגבים זה את זה: מנעולן בר"ג יכול להגיע גם לבני ברק או לפרדס כץ, מנעולן מת"א יכול למלא את תפקידו של מנעולן בר"ג אם זה עסוק בקריאה אחרת, וכן הלאה. המנעולנים של הודיני עובדים במומחיות, במקצועיות, ביושר ובהגינות; מנעולן בר"ג או במרכז – רק בהודיני!מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר הודיני מנעולים מנעולן בר"ג מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.


הצהרת נגישות לאתר