מנעולן
מנעולן
whatsapp
דף הבית > מנעולן בחולון

מנעולן בחולון


054-2487539

בס"ד

מלא את פרטייך ונחזור אליך.
 
שם :
טלפון:
דואר אלקטרוני:
הערות:

 


   

ה מ ח י ר י ם  א י נ ם  כ ו ל ל י ם  מ ע " מ !

מחירון

מחיר יום

עד 17:00

מחיר לילה  עד 22:00

פתיחת דלת טרוקה

99

179

פריצת דלת נעולה

149

229

פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל

179

299

פריצה לרכב (סטנדרטית)

149

249

צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק
(שנה אחריות)

279

329

צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)

199

239

צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה

129

169

מנעול כספת עליון + התקנה

379

479

דלת "רב בריח"  (5 שנים אחריות)

1790

1690

מנגנון "רב בריח" + התקנה

379

429

מנגנון "שריונית-חוסם"

599

799

עינית לדלת + התקנה

99

99

סגר ביטחון לדלת + התקנה

119

119

מעצור (סטופר) לדלת + התקנה

119

119

ציפוי טפט לפלדלת צד אחד 349 ש"ח

 

 


תושב חולון שמחפש מנעולן בחולון יכול למצוא את מבוקשו בכמה מאגרי אינפורמציה: במדריך מסווג (למשל, דפי זהב) שבו ימצא מנעולן בחולון אם יחפש בקטגוריה "מנעולים ומפתחות"; באתרים באינטרנט שמפרסמים בעלי מקצוע (למשל – הומלס, טוב תודה, נו פרובלם, מידרג ועוד), שם ימצא מנעולן בחולון בקטגוריה "דלתות ומנעולים" או "מנעולן"; בפרסומות במקומונים, או בעלונים שמחולקים בתיבות הדואר; ומן הסתם ימצא מנעולן בחולון בכל חנות, שכונתית או מרכזית, שמשווקת מוצרי נעילה והגנה.

החיפוש והמציאה של מנעולן בחולון אינם מסובכים כלל, והבעייה איננה מציאת מנעולן בחולון (או ת"א או עיר אחרת) – הבעייה היא האיכותו והאמינות של המנעולן. פרנסתו של מנעולן בחולון בטוחה למדי, משום שפריצות וגניבות רבות מתרחשות בה. כל מנעולן בחולון מוכר, משווק או מתקין אמצעי נעילה רבים מידי יום, וכל מנעולן בחולון מקבל מידי יום קריאות לתיקון נזקי פריצה, לשדרוג מערכות הגנה ונעילה ולייעוץ ללקוחות בדבר שיפור המיגון שלהם. אך האומנם כל מנעולן בחולון יכול להיחשב מומחה במקצועו? האם כל מנעולן בחולון מספק שירות הוגן ואחראי?

ועוד: לפעמים מזמינים מנעולן בחולון (כמו במקומות אחרים) במטרה לפתוח דלתות שנטרקו, כלי רכב שבעליהם נעלו את המפתחות בתוכם, דלתות שהמפתח שלהן אבד, ומנעולים שמסרבים להיפתח. האומנם יודע כל מנעולן בחולון כיצד לבצע פעולות אלו במיומנות, מבלי לפגוע בדלת או במנעול? האומנם מורשה כל מנעולן בחולון לבצע פריצות מסוג זה? האומנם יודע כל מנעולן בחולון כי יש חובה לקבל  הרשאה מן המשטרה לפני שמציעים שירות כזה? כל מי שמחפש מנעולן בחולון שיהיה מומחה, יספק שרות אחראי ומהיר ויהיה הוגן וישר, ימצא מנעולן כזה ב"הודיני – חכמת המנעול". השרות בהודיני מסור ואמין, והמחירים קבועים והוגנים. כמעט כל מנעולן בחולון ידרוש, לאחר שביצע את העבודה, מחיר גבוה יותר מהמחיר שננקב בעת ההזמנה; לא בהודיני!

בכדי שתוכלו למצוא מנעולן בחולון שיוכל לשרת אתכם בצורה מהימנה, עליכם יהיה לבחון היטב את אנשי המקצוע השונים בשוק ולראות מי באמת יכול להעניק לכם שירות שלא משתמע לשתי פנים. זה משהו שאתם יכולים לעשות בקלות יחסית. אתם פשוט צריכים לשים לב למחירים, ניסיון איש המקצוע ודברים הקשורים בעניין.

לפתור את הבעיות בקלות רבה

במידה ואתם נאלצים להתמודד עם בעיות שקשורות לתחום המנעולנות, ואתם פשוט לא בטוחים למי כדאי לכם לפנות, תדעו לכם שהתשובה לשאלה הזו יכולה להיות יחסית פשוטה מבחינתכם. התשובה תהיה הודיני מנעולנים, אשר מתמחה מזה שנים רבות בהתמודדות עם כל סוגי הבעיות והתקלות בעולם המנעולנות. לא רק שאצל הודיני תקבלו את השירות המקצועי ביותר, אלא ישנו יתרון נוסף שהוא פשוט משמעותי ביותר, כזה שאתם חייבים לקחת במלוא הרצינות.


מנעולן בחולון


מחירים שקופים ונוחים לכל אחד

נמאס לכם לשלם מחירים לא הוגנים בעבור שירותי מנעולנות פשוטים? כעת תוכלו להיות רגועים, וזאת כאשר מחירי השירותים השונים של הודיני מנעולים מוצגים לראווה באתר האינטנרט ולכל דורש. כך יתאפשר לכם לדעת שאתם משלמים מחיר הוגן ולא גוזרים אתכם במחיר. זה ללא ספק משהו שיכול לגרום לכם לחוש בנוחות הרבה יותר גבוהה. הפסיקו לחפש מנעולן בחולון ופשוט פנו אל הודיני מנעולים שיספק אתכם מכל בחינה שרק תהיה.

פונים אל הודיני מנעולים עוד היום

סובלים מתקלה במנגנון המנעול של הדלת שלכם? כעת אתם יכולים להפסיק בחיפושים אחר מנעולן בחולון ופשוט לפנות אל הודיני מנעולים שיוכל לעשות את העבודה הקשה בשבילכם ולדאוג לכך שהכל יהיה כשורה בשבילכם. זה ללא ספק יכול להיות הרבה יותר מרגיע שאתם יודעים שבכל רגע נתון שבו יש לכם בעיה עם המנעול שלכם, יש לכם למי לפנות. זה משהו שפשוט יכול לגרום לכם להרגיש הרבה יותר טוב, וזאת כאשר אתם יודעים שאתם מקבלים יחס הוגן ומקצועי בעבור הכסף שאתם משלמים. אם אתם רוצים לקבוע פגישה לפתרון התקלה שלכם עוד היום, אתם מוזמנים לחייג אל הודיני מנעולים במספר 050 – 8771077 ואתם תקבלו את מבוקשכם.
מנעולן בחולון

מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר הודיני מנעולים מנעולן בחולון מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.


הצהרת נגישות לאתר