מנעולן
מנעולן
whatsapp
דף הבית > החלפת צילינדר

החלפת צילינדר


054-2487539

בס"ד

מלא את פרטייך ונחזור אליך.
 
שם :
טלפון:
דואר אלקטרוני:
הערות:

 


   

ה מ ח י ר י ם  א י נ ם  כ ו ל ל י ם  מ ע " מ !

מחירון

מחיר יום

עד 17:00

מחיר לילה  עד 22:00

פתיחת דלת טרוקה

99

179

פריצת דלת נעולה

149

229

פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל

179

299

פריצה לרכב (סטנדרטית)

149

249

צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק
(שנה אחריות)

279

329

צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)

199

239

צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה

129

169

מנעול כספת עליון + התקנה

379

479

דלת "רב בריח"  (5 שנים אחריות)

1790

1690

מנגנון "רב בריח" + התקנה

379

429

מנגנון "שריונית-חוסם"

599

799

עינית לדלת + התקנה

99

99

סגר ביטחון לדלת + התקנה

119

119

מעצור (סטופר) לדלת + התקנה

119

119

ציפוי טפט לפלדלת צד אחד 349 ש"ח

 

 


שאל כל מנעולן ויגיד לך, כי החלפת צילינדר ברעות והחלפת צילינדר באזור היא אחת הפעולות השכיחות ביותר שהוא נקרא לבצע. מה פשר ההחלפה הזאת, מדוע היא נפוצה כל כך, והאם אפשר לבצע אותה לבד ללא עזרת מנעולן מומחה? בעולם המנעולים, צילינדר הוא ליבו של כל מנעול. צילינדר הוא אותו חלק של המנעול אליו נכנס המפתח, הוא החלק ש"מוודא" כי המפתח הוא אכן המפתח הנכון, והוא החלק שמסתובב עם סיבוב המפתח ומאפשר בכך את פתיחת הנעילה או סגירתה. אך בעצם, החלפת צילינדר היא יותר מאשר החלפת החלק המסתובב בלבד, משום שחלק זה איננו עומד ברשות עצמו; החלפת צילינדר היא למעשה החלפת כל החלק המרכזי במנגנון הנעילה. חלפת צילינדר משולה אם כן להחלפת לבו ו"זהותו" של המנעול, ומכאן חשיבותה.

מדוע מתעורר הצורך לבצע החלפת צילינדר באזור במנעולים? הסיבה הנפוצה ביותר היא החלפת בעלות: כאשר דיירים נכנסים לדירה חדשה ואין להם ביטחון מלא בדיירים הקודמים, החלפת צילינדר היא הדרך הפשוטה והנוחה לוודא כי לאיש מלבדם אין מפתח לדירה. זו החלפת צילינדר יזומה, שלה שני יתרונות: ראשית, זאת החלפת צילינדר שנעשית בזמן נוח לדיירים; ושנית, החלפת צילינדר זו מותירה את הדיירים עם צילינדר ישן שמתפקד היטב ועם מספר מפתחות תואמים. במעבר הדירה הבא ניתן בהחלט לבצע החלפת צילינדר חזרה ולעבור לדירה החדשה יחד עם הצילינדר והמפתחות שאליהם רגילים. הסיבה השנייה בחשיבותה לביצוע החלפת צילינדר היא, למרבה הצער, פריצה. מספר הפריצות לדירות הוא עצום, והדרך בה מתבצעות פריצות רבות היא באמצעות שבירת הצילינדר, השחתתו (למשל, באמצעות קידוח), או שימוש בעותק גנוב של המפתח. בכל אחד מן המקרים הללו אין מנוס מלבצע החלפת צילינדר ברעות על- מנת לנעול את הדלת מחדש. במקרים רבים מנצלים את אותה החלפת צילינדר על-מנת לשדרג את איכות המנעול והנעילה – כמובן, מאוחר מדי... על כן, כל אדם החושש כי דלת דירתו איננה ממוגנת די הצורך, טוב יעשה אם יתייעץ עם מנעולן מומחה בדבר הצורך לבצע החלפת צילינדר בחולון בדלת שלו.

מקרה מיוחד של פריצה הוא פריצה ברשות לפי הזמנה – למשל, אם נשבר מפתח בתוך המנעול, או יש צורך בהחלפת צילינד בחולון או אם הדלת נטרקה ואי אפשר להיכנס חזרה, וכן הלאה. במקרים כאלה מזמינים מנעולן מקצועי שיפרוץ את המנעול. פריצה כזאת עלולה להסתיים בנזק לצילינדר, ואז כמובן אין מנוס אלא לבצע גם החלפת צילינדר באותה דלת. החלפת צילינדר בגלל קילקול היא נדירה למדי, משום שרוב הצילינדרים אמינים מאוד. מכל מקום, לעיתים קורה שהצילינדר שבמנעול מתקלקל, ואז מתעורר הצורך לבצע החלפת צילינדר במנעול הזה. במנעולים פשוטים (שלהם מפתח משונן רגיל), כמעט כל אחד מסוגל לבצע החלפת צילינדר – יש רק לשחרר את הבורג המחזיק אותו במקומו (שנמצא ליד לשונית הנעילה בצד הדלת), לשלוף את הצילינדר תוך "משחק" במפתח ולהתקין חדש במקומו. לעיתים אין אפשרות להוציא את הצילינדר הישן מבלי לשבור אותו, אך זה דבר שקל מאוד לעשותו בעזרת פלייר-פטנט ("ג'אפקה"). כך עושים פורצים רבים...

במנעולים מסובכים יותר, החלפת צילינדר ברעות איננה תמיד פשוטה כל כך. בכל מקרה, אם אינכם "מסתדרים" לבד, רצוי להתייעץ עם מנעולן מומחה. המנעולנים המומחים של "הודיני – חכמת המנעול" יבדקו עימכם האם אכן קיים צורך לבצע החלפת צילינדר בדלת שלכם, ידריכו אתכם ברצון כיצד לבצע החלפת צילינדר בחולון כזאת בעצמכם, ובמידת הצורך יבקרו בביתכם ויבצעו החלפת צילינדר (או כל פעולה אחרת שתבקשו). המנעולנים של הודיני מוכנים לקריאה בכל עת, וניתן להזעיק אותם בכל מקרה ולקבל שירות מהיר, מקצועי, אדיב והוגן, למיד נוסף אודות החלפת צילינדר באזור צרו קשר.מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר הודיני מנעולים החלפת צילינדר מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.

הקודם   1   הבא


הצהרת נגישות לאתר