מנעולן
מנעולן
whatsapp
דף הבית > דלתות כניסה

דלתות כניסה


054-2487539

בס"ד

מלא את פרטייך ונחזור אליך.
 
שם :
טלפון:
דואר אלקטרוני:
הערות:

 


   


דלתות כניסה- כרטיס הכניסה הפרטי שלכם

  • זמן נפלא לחידוש דלתות כניסה

הקיץ הוא זמן לחידוש, זמן פריחה, זמן נהדר בו אנשים רבים מחדשים את הבית ובכלל זה דלתות כניסה. פרויקטים לשיפוץ וחידוש מתבצעים טוב יותר בעונת הקיץ, רבים מאתנו מקבלים חופשה קצרה בקיץ ויכולים להשקיע מעט בבית שלנו ולחדש את פני הבית. ואם כבר לחדש כדאי לחדש את כרטיס הכניסה של הבית, הרושם הראשוני של הבית, דלתות כניסה של הבית.

  • ריענון הבית על ידי דלתות כניסה

ישנם טרנדים רבים של דלתות כניסה. טרנדים אלו מאפשרים לכם לתת לבית מראה רענן ומחודש, אלגנטי ונאה. חידוש דלתות כניסה גם מעלה את ערך הבית, כך שאם אתם עומדים לפני מכירת הבית זאת השקעה טובה לחדש דלתות כניסה וכן דלתות פנים כדי להעלות את ערך הבית. פעם דלתות כניסה היו רק אביזר פונקציונלי, דלת ללא חשיבות שנועדה רק לכניסה וליציאה. ימים אלה עברו, היום אנשים משקיעים ברכישת דלתות כניסה מעוצבות, טרנדיות ויפות. דלתות כניסה הן השער לבית, לא הרבה אנשים רואים את עיצוב הבית שלכם מבפנים אבל כל מי שעובר ליד הבית מתרשם ממראה דלתות כניסה לבית ולכן חשוב כי דלתות כניסה לבית יהיו יפות ומרשימות במיוחד.

  • דלתות כניסה – מגוון חומרים מלהיבים

דלתות כניסה מעץ הן דלתות כניסה קלאסיות ורבים אוהבים ומשתמשים בהן. ניתן לבחור מגוון גוונים של עץ ומגוון סוגים של עץ, מגוונים כהים ועד בהירים. אנשים נוהגים לעצב דלתות כניסה לבית בגוונים דומים לגוונים של הריהוט בבית. אם רהיטי העץ שלכם הם בצבעים של חום שוקולד עמוק יהיה נכון ומעניין לעצב דלתות כניסה לבית באותם הגוונים. יש גם מי שאוהב בידול והפרדה ובוחר דלתות כניסה בעיצובים בחומרים ייחודיים כגון דלתות מצופות ברזל, נחושת, עשויות פלדה וכן דלתות במגוון צבעים מלהיבים שלא היו מקובלים עד השנה והשנה הן טרנד מלהיב.

  • דלתות כניסה – עמידות מול עיצוב

בניגוד לדלתות פנים, דלתות כניסה צריכות להיות עמידות בפני פגעי מזג אויר כגון רוחות, גשם, קור, חום וקרני שמש קופחות . זו הסיבה שדלתות כניסה לבית מצופות בציפויים מיוחדים ועשויות מחומרים איכותיים שיש להם שרידות גבוהה והמאפשרים לדלת להחזיק ולשמור על עמידותה ועל יופייה שנים רבות. סביר להניח כי לא תמהרו להחליף אותה לאורך שנים רבות ולכן רבים אוהבים לבחור עיצוב קלאסי וניטרלי לדלת ופחות להיכנס לכל טרנד חולף, כי דלתות כניסה מלוות אתכם ואת ביתכם שנים רבות וכדאי שהן תיראנה רלוונטיות ועדכניות גם שנים רבות אחרי התקנתן.

  • דלתות כניסה – עמידות וטרנדים

דלתות כניסה בימינו צריכות להיות עמידות, יציבות, מאסיביות ובעלות יכולת להכיל מערכות מנעולים כמקובל. מאידך, המאסיביות והעמידות של דלתות כניסה לא צריכות לבוא על חשבון מראה אסתטי ואופנתי של דלתות כניסה. השילוב והדואליות הזו הם האמנות החכמה של דלתות כניסה מודרניות ומתקדמות.

  • דלתות כניסה – עמידות בפני מזג אויר

מעצבי דלתות כניסה שמים דגש היום גם על עמידות בפני נזקי מזג אויר כמו עמידות בפני קור אך בארצנו כמובן גם עמידות בפני חום כבד ונזקי שרב. עמידות של החומר והצבע בפני חום וכן עמידות בפני שינויי טמפרטורה קיצוניים בין יום ולילה כמו שיש בהרבה אזורים בארץ. היום פותחו חומרים חדשים וציפויים חדשים שמקנים לכל דלתות כניסה לבית עמידות רבה מפני נזקי מזג האוויר ומותירים את המראה המבריק, החדש והרענן גם לאחר עונות סוערות במיוחד, חמות במיוחד או קיצוניות במיוחד.

 

      

להזמנת דלת כניסה צור קשר:

                         054-2487539


 הצהרת נגישות לאתר